Infograf Sp. z o.o.

Pakiet: 
Start (bezpłatny)
Dane firmy
Ulica: 
Al. 11 Listopada 159
Kod pocztowy: 
66-400
Miasto: 
Gorzów Wielkopolski
Województwo: 
lubuskie
Kraj: 
Polska
Podstawowe informacje

Spółka Infograf zajmuje się sprzedażą nowych i używanych maszyn poligraficznych i introligatorskich, serwisem maszyn poligraficznych, pośrednictwem w sprzedaży maszyn z parku maszynowego klienta, relokacją maszyn (nie tylko poligraficznych), a także pomaga w uzyskaniu korzystnego finansowania na zakup maszyn.

Nowe maszyny w naszej ofercie to m.in.:

kaszerówki, laminatory, tygle, automaty do sztancowania, składarko-sklejarki, urządzenia do cięcia tektury, prasy do klejenia bloków, linie do produkcji pudełek przestrzennych, linie do produkcji twardej okładki, maszyny do zawieszania okładki (bloku), obcinarki do naroży, torebkarki, maszyny do produkcji kubków i talerzyków, maszyny do produkcji słomek z papieru. 

Oferowane maszyny są produkowane przez fabryki w Chinach, posiadają deklarację zgodności z prawem unijnym oraz certyfikat CE. Na wszystkie maszyny dajemy pełną standardową gwarancję 12-miesięczną (możemy też rozszerzyć ją do 24 miesięcy) i zapewniamy serwis na miejscu.

Używane maszyny w naszej ofercie to m.in.:

maszyny offsetowe, maszyny flexograficzne, gilotyny, linie do oprawy miękkiej i twardej, zbieraczki, falcerki. 

Jeśli posiadają Państwo maszyny na sprzedaż bądź do remontu, nasza ekipa handlowców i mechaników służy pomocą. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa przykładowe oferty, a w przypadku konkretnych zapytań serwisowych chętnie przyjedziemy na oględziny maszyn w celu sporządzenia najlepszej oferty serwisowej.

Posiadamy liczne kontakty w firmach leasingowych, dzięki którym finansowanie zakupu maszyny odbędzie się szybko i sprawnie.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Rodzaj działalności: