LRG CELL SA

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Dworcowa 1
Kod pocztowy: 
74-110
Miasto: 
Banie
Województwo: 
zachodniopomorskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 735 937 580
Podstawowe informacje

LRG GroupWe optimise reuse

Jesteśmy firmą działającą od wielu lat głównie w branży papierniczej. Od samego początku uczestniczymy również w procesach recyklingu. Stosując nowoczesne technologie odzyskujemy surowce w celu ich ponownego użycia, unikając tym samym ich zniszczenia - utylizacji.  
 
Nowoczesne, ponowne zagospodarowanie przeterminowanego papieru i jego odzysk, w przypadku, gdy nasi dostawcy mają z tym poważny problem, czyni nas neutralnym i godnym polecenia partnerem, zarówno dla większych jak  i mniejszych dostawców.  Wszystkie nasze działania zawrzeć można w jednym haśle "Wspomagamy naturę" .
 
Nasza oferta jest najczęściej optymalnym rozwiązaniem  dla naszych klientów, ponieważ oprócz osiągnięcia znacznych oszczędności z tytułu dostaw surowców, zapewnia też rzeczywiste proekologiczne działania.

Papier - LRG Group

Wybór materiałów jest naprawdę ogromny. Posiadamy papiery pakowe, podłogowe, offsetowe, laminowane, higieniczne, czyściwa, włókniny, kolorowe bloki, ręczniki i wiele, wiele innych. Materiał może być przewijany na role lub formatowany na arkusze w zależności od wymagań naszego Klienta.
   
Nasze oddziały handlowe i produkcyjne ulokowane są w Szwecji, w Polsce i w Czechach.  Jesteśmy naprawdę blisko.

W tym roku mieliśmy okazję aktywnie działać na Targach Poznańskich „Taropak”. To było największe wydarzenie dedykowane branży spożywczej, gastronomicznej opakowaniowej, logistycznej, tworzyw sztucznych i gumy.

LRG na targach Taropak
Na naszym stoisku staraliśmy się zaprezentować jak najwięcej oferowanych przez nas towarów i usług (m.in. papiery ekologiczne, laminowane, offsetowe, kartony, papiery specjalistyczne różnego rodzaju, przekładki do palet, papiery pakowe, papiery ochronne na podłogi, role i arkusze i inne) jednak zapoznanie się z całością naszej oferty, w tym z systematycznie wprowadzanymi nowościami, jest czasochłonne -zapraszamy więc do kontaktu z naszym biurem handlowym. Gotowi jesteśmy w każdej chwili odpowiadać na Państwa zapytania czy wątpliwości.

Nasza strona internetowa: www.lrggroup.eu

Kontakt:

Gunnar Lindeberg
President, Sales
Email: gl@lrggroup.eu
Tel SE: +46 705 537 580
Tel PL: +48 735 937 580

Magdalena Lindeberg
Sales
Email: ml@lrggroup.eu
Tel PL: + 48 735 956 777
Tel SE: + 46 702 397 580

Zapraszamy do kontaktu.

Rodzaj działalności: