Zakłady Papiernicze "Delfin" B. Walenia i Spółka Sp. J.

Pakiet: 
Start (bezpłatny)
Dane firmy
Ulica: 
ul. W. Starkiewicza 2
Kod pocztowy: 
70-112
Miasto: 
Szczecin
Województwo: 
zachodniopomorskie
Kraj: 
Polska
Podstawowe informacje

    Zakłady Papiernicze Delfin Spółka Jawna to firma produkcyjna i usługowa. Działamy na rynku artykułów biurowych, szkolnych, reklamowych, papierniczych  oraz opakowań. W swojej pracy kierujemy się zasadami, które od wielu lat budują solidność i dostępność  towarów pod marką Delfin. Towary te powstają przy użyciu starannie dobranych materiałów i surowców.  Ich jakość i użyteczność jest weryfikowana przez wymagania klientów i zapotrzebowanie rynkowe.     

Wypracowane przez lata pracy doświadczenie oraz aktualne możliwości pozwalają nam obsługiwać klientów na wiele sposobów. Dostarczamy artykuły do prezentacji,  organizowania, przechowywania i archiwizowania dokumentów. Są one przydatne w biurze, w szkole, w domu i w pracy. Niezmiennie eleganckie i funkcjonalne teczki, segregatory, okładki, podkłady z klipem, akta osobowe, pudła archiwizacyjne, kalki do kopiowania maszynowe i ołówkowe i inne towary.     

Z.P. Delfin Sp. J wdraża coraz to nowsze rozwiązania z zakresu produkcji ekologicznych opakowań. W ten sposób tworzymy ofertę wyrobów z papieru, kartonu i tektury, które pozwalają bezpiecznie i estetycznie pakować różne towary. Pomimo, że jest to oferta skierowana głównie do klientów z sektora „Busines To Busines”, każdy klient zainteresowany stosowaniem papierów pakowych oraz  torebek papierowych znajdzie tu produkt odpowiedni dla siebie.     

Z. P. Delfin Sp. J to również producent indywidualnie zaprojektowanych produktów reklamowych. Są one nośnikami różnych form promocji i reklamy oraz wspierają sprzedaż. Możecie z nami wykonać segregatory, teczki, katalogi, wzorniki, standy, pudła, etui, kalendarze, oprawy introligatorskie, itp. Artykuły te skutecznie zaprezentują Waszą ofertę i będą elegancką wizytówką firmy, marki, usługi.

Rodzaj działalności: