Key Account Manager - Warszawa - - 15/09/2021

Oferta pracy

Stanowisko
Key Account Manager
Pracodawca
ZING
Miejsce pracy Warszawa, mazowieckie

ZING jest jednym z największych polskich dystrybutorów papieru oraz surowców przeznaczonych do produkcji opakowań i materiałów do komunikacji wizualnej.

ZING oferuje najwyższej jakości serwis, oparty na szerokiej wiedzy produktowej, wsparciu technicznym oraz logistycznym dostępnym w każdej siedzibie naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za

  • Realizację celów sprzedażowych,
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami,
  • Bieżącą współpracę z kluczowymi klientami firmy,
  • Analizę bieżących wyników oraz wypracowywanie nowych propozycji i rozwiązań,
  • Współtworzenie i wdrażanie polityki handlowej,
  • Wzorową komunikację i współpracę z pozostałymi działami firmy,
  • Raportowanie według standardów firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży min. 3 lata,
  • Wykształcenie wyższe, minimum licencjat,
  • Samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego i znajomość technik sprzedaży,
  • Swoboda nawiązywania oraz rozwijania relacji biznesowych,
  • Kreatywność i dynamizm w działaniu,
  • Doskonałe  umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Silna orientacja na wyniki,
  • Gotowość do identyfikowania i skutecznego docierania do właściwej grupy klientów,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop)

+ Aplikuj teraz

Data publikacji: 15/09/2021 | Data ważności: 15/10/2021