Intercol Polska Sp. z o.o.

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Marcina Kasprzaka 29/842
Kod pocztowy: 
01-211
Miasto: 
Warszawa
Województwo: 
mazowieckie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 795 995 315
Tel. 2: 
+48 795 995 215
Podstawowe informacje
Intercol Polska Sp.z o.o. to firma należąca do grupy INTERCOL B.V., która jest renomowanym producentem klejów przemysłowych z siedzibą w Ede w Holandii.
 
Nasza oferta obejmuje różnorodne kleje do maszyn i urządzeń przetwórczych, a także kleje specjalistyczne, dostosowane do konkretnych aplikacji lub materiałów. Nasze kleje charakteryzują się nie tylko wysoką skutecznością klejenia, ale także właściwościami, które zapewniają niezawodną i długotrwałą pracę systemów podawania klejów – nawet tych najbardziej zaawansowanych – np. aplikacja kleju dyszami „non contact” czy detekcja kleju przez specjalne układy kontroli. Posiadamy własne laboratorium, dzięki któremu zapewniamy stałą kontrolę nad jakością naszych produktów. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie klejenia. Dbamy o rozwój i poszukiwanie najlepszych rozwiązań produkcyjnych, zgodnie ze wszystkimi standardami jakościowymi i środowiskowymi. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz wykwalifikowana kadra, która zapewnia profesjonalne wsparcie techniczne i procesowe naszym odbiorcom.

 
intercol kleje przemysłowe

Kleje przemysłowe

  • Kleje End of line – kleje termotopliwe stosowane do zamykania opakowań zbiorczych i jednostkowych, również dla sektora gdzie potrzebne jest głębokie mrożenie.
  • Kleje do przyklejania etykiet papierowych, z laminatów oraz tworzyw sztucznych do etykietowania opakowań szklanych, opakowań z tworzyw sztucznych typu PET, HDPE, PP oraz metalowych puszek.
  • Kleje dyspersyjne na bazie homopolimerów jak i kopolimerów, które oferują zarówno wyjątkową przyczepność i łatwość aplikacji maszynowej, kleje do kaszerowania i laminowania.
  • Kleje do paletyzacji i stabilizacji ładunków w transporcie (sklejenie tymczasowe lub trwałe)
  • Kleje hotmelt PSA (Pressure Sensitive Adhesive) do produkcji opakowań e-Commerce, w tym pudełek i obwolut wykonanych z tektur litych lub falistych, papierowych kopert oraz kopert z folii LDPE z wytłoczonym paskiem/paskami kleju hotmelt PSA.
  • Kleje do nietkanych produktów higienicznych (pieluch dziecięcych, ręczników sanitarnych, pieluch dla osób dorosłych, podkładów higienicznych, zastosowań medycznych.
  • Innowacyjne kleje do niestandardowych aplikacji

Intercol Polska oprócz dostarczania wysokiej jakości klejów i rozwiązań technologicznych dla różnych branż, to również zespół ekspertów, który zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego kleju oraz wsparcie na miejscu podczas wdrażania nowych technologii, a także regularne wizyty serwisowe na liniach produkcyjnych.

 
intercol kleje przemysłowe
 
Naszym celem jest pomoc naszym obecnym i potencjalnym klientom w poprawie efektywności i jakości procesu klejenia, zarówno poprzez modernizację maszyn, jak i dostosowanie materiałów produktów i opakowań do wymagań rynku.

Zapraszamy do kontaktu!

General Sales Manager
Krystian Dalaszyński

tel. kom. +48 795 995 315
krystian.dalaszynski@intercol.pl  

Rodzaj działalności: