Lohmann Polska sp. z o. o.

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Krzemowa 2
Kod pocztowy: 
81-577
Miasto: 
Gdynia
Województwo: 
pomorskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 58 888 26 64
Tel. 2: 
+48 603 670 067
Faks: 
+48 58 551 50 61
Podstawowe informacje

Lohmann to światowej klasy producent i konwerter rozwiązań na bazie specjalistycznych taśm jedno- i dwustronnie klejących.

Jako działający w skali globalnej ekspert w dziedzinie systemów klejących, Lohmann jest obecny w wielu branżach udowadniając, że dostarcza wyłącznie najwyższą jakość. Nasza marka jest od dekad synonimem doświadczenia w dziedzinie połączeń klejących, innowacyjnych rozwiązań, najnowocześniejszych technologii produkcji i bezkompromisowej orientacji na potrzeby klientów.

systemy klejące - lohmann


Sztuka doboru właściwych rozwiązań

Jako jeden z wiodących na świecie dostawców taśm do montażu form fotopolimerowych, w Lohmann rozumiemy, co jest dziś niezbędne w druku fleksograficznym: dopasowane rozwiązania, które spełniają indywidualne potrzeby naszych różnorodnych klientów. Odpowiedzią na wszystkie te wymagania jest DuploFLEX®.

taśmy do montażu form fotopolimerowych


Taśmy DuploFLEX® 3 i 4 dla najwyższej jakości druku etykiet

Z naszą marką premium do montażu form fotopolimerowych, na bazie taśm o grubości 0,38 oraz 0,44 mm, przewyższą Państwo obowiązujące standardy. Gama produktów DuploFLEX® 3 i 4 obejmuje szeroki wybór taśm o różnych stopniach twardości pianki i właściwościach klejących, które sprostają najbardziej wymagającym potrzebom druku fleksograficznego.

DuploFLEX® 5 unikalne rozwiązanie dla najbardziej wymagających zadań druku opakowań elastycznych

Wysoka jakość naszych rozwiązań nie jest dziełem przypadku. W każdej taśmie DuploFLEX® 5 zawarta jest cała fachowa wiedza naszych doświadczonych specjalistów. DuploFLEX® 5 o grubości 0,55 mm został stworzony w odpowiedzi na Państwa zapotrzebowanie i konkretne wymagania: brak podnoszenia krawędzi form, wyeliminowanie niekontrolowanego przyrostu punktu oraz możliwość demontażu bez pozostałości kleju.

taśmy klejące - lohmann

DuploFLEX® CB podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print

DuploFLEX® CB dzięki zamkniętej strukturze komórkowej łatwo odzyskuje swój pierwotny kształt i charakteryzuje się wysoką, stabilną kompresyjnością. W związku z tym udaje się skutecznie zredukować, a nawet, w zależności od rodzaju tektury, całkowicie wyeliminować efekt „tarki”. Równie istotny jest fakt, że nasza wysokiej jakości pianka polimerowa, w przeciwieństwie do pianek o otwartej strukturze komórkowej, odporna jest na wodę i farby drukarskie.

Taśmy dwustronnie klejące marki Lohmann są kluczem w tworzeniu wysokiej jakości materiałów reklamowych

Innowacyjne rozwiązania klejące Lohmann to także szereg rozwiązań dla branży przemysłowej. Produkty gamy DuploCOLL® z powodzeniem wykorzystywane są do łączenia materiałów POS z papieru, tworzyw sztucznych, a nawet metalu. Nasze rozwiązania klejące mogą Państwo z powodzeniem wykorzystywać przy produkcji kalendarzy, ekspozytorów, ścianek wystawienniczych, listew cenowych, regałów i banerów, a także wielu innych aplikacji.

Taśmy dwustronnie klejące

Rozwiązania szyte na miarę Państwa potrzeb

Profesjonalne doradztwo skierowane na szukanie rozwiązań, własne zaplecze laboratoryjne, a także proces produkcji – w każdej taśmie klejącej tkwi cała fachowa wiedza naszych specjalistów. Mogą Państwo również liczyć na nasze wsparcie przy optymalizacji procesów. Nasi doświadczeni doradcy techniczni są zawsze do Państwa dyspozycji.

systemy klejące lohmann

Rodzaj działalności: