Meltavis GmbH

Pakiet: 
Biznes (448 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Hans-Vetter Str.88
Kod pocztowy: 
79650
Miasto: 
Schopfheim
Kraj: 
Niemcy
Kontakt
Tel.: 
+48 735 043 505
Podstawowe informacje

Firma MELTAVIS GmbH dysponuje szeroką gamą klejów PSA hotmelt, która jest stale poszerzana. Dzięki nowym recepturom jesteśmy w stanie szybko reagować na nowe wymagania naszych klientów i trendy rynkowe.

kleje hotmlet

Oprócz zaawansowanego sprzętu laboratoryjnego ogromną wartość stanowi godna zaufania sieć z naszymi dostawcami surowców. W ten sposób zawsze jesteśmy na bieżąco i możemy reagować na aktualne potrzeby rynku.

W przypadku etykiet samoprzylepnych nasza firma oferuje pełną gamę wysokowydajnych klejów samoprzylepnych do wszystkich możliwych zastosowań, od klejów o niskiej przyczepności po kleje o wysokiej przyczepności, które można nakładać w temperaturach nawet do -25°C (-13°F).

kleje do etykiet

Kilka naszych propozycji poniżej:

  • Brightmelt PS 1100 jest to specjalnie opracowany do etykiet papierowych lub foliowych klej o silnej, trwałej przyczepności, zwłaszcza na papierze i tekturze. Dzięki umiarkowanej lepkości nadaje się do powlekania przerywanego.
  • Brightmelt PS 1225 jest przeznaczony do etykietowania opakowań żywności wykonanych z folii lub tektury, nawet o lekko wilgotnych lub tłustych powierzchniach. Minimalna temperatura klejenia ok. -5°C.
  • Brightmelt PS 1230 jest to unikalny klej samoprzylepny przeznaczony jest do produkcji etykiet bez podkładu (linerless).
  • Brightmelt PS 1340 Ten klej topliwy jest doskonałym rozwiązaniem dla etykiet, które są nakładane w bardzo niskich temperaturach, znacznie poniżej punktu zamarzania. Charakteryzuje się wyjątkową przyczepnością w niskich temperaturach do -25°C.

Co więcej, możemy także zaproponować kleje hotmelt UV.

kleje do etykiet

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na naszą stronę internetową www.meltavis.com

Rodzaj działalności: