Dołącz do 3M na Rema Days i zasiądź w jury Wrap!t Show

03/02/2020
3m na remadays

3M będzie obecne na międzynarodowych targach reklamy i druku Rema Days! Podczas trwania eventu w dniach 12-14 lutego, na uczestników czekać będzie moc atrakcji – warsztaty Car Wrap Design z Rafałem Żmudą certyfikowanym trenerem 3M, projektantem Michałem Małachowskim oraz Piotrem Kaczyńskim właścicielem jednej z największych w Polsce certyfikowanej drukarni 3M, przedstawienie innowacyjnych rozwiązań, prezentacja zastosowań folii na nietypowych powierzchniach oraz konkurs Wrap!t Show. Dodatkowo, zostanie zaprezentowana nowość – folia do zmiany koloru auta 3M™ serii 2080.

W dniach 12-14 lutego, odbędzie się nowa odsłona stworzonego przez firmę 3M konkursu Wrap!t, pod nazwą Wrap!t Show. W zawodach udział weźmie 5 drużyn, złożonych z aplikatorów posiadających certyfikat 3M Endorsed/ Preffered Installer.  Dla wszystkich zwiedzających oznacza to możliwość obserwowania mistrzów podczas oklejania sportowego auta ALPINA A110 autorskimi projektami. Co ważne, wszystkie realizacje będzie można oceniać poprzez głosowanie na stronie konkursuwww.wrapitring.pl. Projekty zadruków, wykonane przez uczestników zostaną wydrukowane przez certyfikowaną drukarnię DPSdruk.pl.

Nad przebiegiem zawodów czuwać będzie Rafał Żmuda – jedyny certyfikowany trener 3M w Polsce i światowej klasy specjalista, członek międzynarodowego stowarzyszenia Masters of Branding, sędzia konkursowy w ramach SEMA Show w Las Vegas. Rafał opowie również o wszystkim, co wiąże się z procesem szkolenia i zdobywania wiedzy w zakresie oklejania pojazdów. Dodatkowo, wspólnie z Michałem Małachowskim, znanym na całym świecie projektantem, kreatorem trendów i twórcą nietuzinkowych projektów grafik samochodowych, oraz Piotrem Kaczyńskim, właścicielem agencji reklamowej AR Contact i jednej z największych w Polsce certyfikowanej drukarni 3M oferującej wydruki na foliach 3M ze specjalną gwarancją MCS, zaprezentuje w teorii i praktyce profesjonalną aplikację folii podczas warsztatów Car Wrap Design.

Podczas targów uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach, w trakcie których certyfikowani aplikatorzy okleją folią 3M™ LX480 ścianę z tynkiem strukturalnym, a to wszystko za sprawą innowacyjnej technologii, pozwalającej na dopasowanie się folii nawet do najbardziej wymagających powierzchni.

Relacje z działań 3M na Rema Days oraz konkursu będą udostępniane w czasie wydarzenia na oficjalnym kanale The Wrap Center na Facebooku (livestream).

Na stanowisku 3M podczas targów Rema Days 2020 (M9 w hali F), przedstawione zostaną najnowsza kolory folii do zmiany koloru auta 3M™ serii 2080. Nowy produkt powstał dzięki połączeniu doświadczenia instalatorów i sprawdzonej technologii z poprzednich serii. Eksperci opowiedzą o foliach graficznych 3M™ IJ180mC, a ponadto uczestnicy targów będą mogli zobaczyć 3M™ Knifeless, taśmy do aplikacji folii, które umożliwiają pracę z precyzją plotera bez ryzyka uszkodzenia lakieru oklejanego produktu, np. karoserii samochodu.

3M wspólnie z partnerami – Certyfikowaną Drukarnią Wielkoformatową DPSdruk.pl, oferującą wydruki z gwarancją 3M™ MCS™ oraz Certyfikowanym Centrum Szkoleniowo- Egzaminacyjnym 3M – The Wrap Center, zaprasza do swojej strefy na 3 dni niezapomnianych wrażeń i atrakcji. Stoisko 3M na targach Rema Days 2020 będzie można odwiedzić w dniach 12-14 lutego (stoisko M9, hala F).

Kategoria: