Polish Graphic Design Extra Large Talks już w kwietniu

16/04/2024
Polish Graphic Design Extra Large Talks już w marcu!
„Polish Graphic Design Extra Large Talks” to nowa festiwalowa edycja konferencji PGDTalks, która odbędzie się w dniu 27 kwietnia w Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Wydarzenie skupi się na praktycznej stronie pracy projektantów i projektantek w Polsce, oferując pełen dzień praktycznych wykładów, branżowych dyskusji, zawodowych konsultacji i networkingowych spotkań.
 
Głównymi tematami wydarzenia będą pieniądze, wynagrodzenia za projekty, profesjonalny start w zawodzie, skuteczne znajdowanie zleceń, udana współpraca z klientami, efektywne metody autopromocji, dobre sposoby na organizacje pracy oraz tak ważne kwestie branżowe jak sytuacja kobiet w branży designu czy użycie narzędzi AI w projektowaniu.
 
Wśród prelegentów i prelegentek znajdą się doświadczeni projektanci, tacy jak Ada Zielińska, Adam Chyliński (Tofu Studio), Adam Muchowski (Grafit), Adrian Hołota (Panowie Programiści), Aleksandra Artymowska, Beata Kurek, Daniel Naborowski (Tofu Studio), Gabi Kowol-Wasiluk, Grzegorz Derlukiewicz (Third What), Jakub Startek (Grafit), Jan Estrada-Osmycki (Tekio), Michał Mazur (EL Passion), Patryk Mogilnicki, Tomasz Maciąg (Fusecollective), Urszula Tofil (Syfon Studio) i wielu innych.
 
„Polish Graphic Design Extra Large Talks” w liczbach to 25 wykładowców i wykładowczyń, 15 stanowisk konsultacji i mentoringu, 10 praktycznych wykładów, 5 problematycznych dyskusji w ciągu 8 godzin  wydarzenia.
 
Najważniejsze kwestie poruszane podczas wydarzenia to:

  • ceny, czyli budżety, kosztorysy i wynagrodzenia,
  • start, czyli szukanie pracy i znajdowanie zleceń,
  • klienci, czyli negocjacje, współpraca i budowanie relacji,
  • autopromocja, czyli własna reklama i media społecznościowe,
  • studio, czyli organizacja swojego design biznesu,
  • women power, czyli sytuacja kobiet w branży kreatywnej.
 
Miejsce wydarzenia:

Muzeum Etnograficzne, Kredytowa 1, Warszawa
 

Dla Czytelników portalu RynekPapierniczy.pl zniżka 10% po wpisaniu kodu: RynekPapierniczy10