Epson zaprasza do spotkania na targach RemaDays 2024

26/01/2024
Epson zaprasza do spotkania na targach RemaDays 2024

Już za chwilę, bo 30 stycznia 2024, startują targi RemaDays. Zapraszamy do Nadarzyna, do kompleksu Ptak Warsaw Expo w dniach 30.01-2.02.2024 r. W trakcie tegorocznej edycji targów, Epson zaprezentuje wiele urządzeń ze swojego szerokiego portfolio, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Odwiedziny na stoisku Epson, to doskonała szansa na poznanie najnowszych, wszechstronnych możliwości, jakie niesie dla szeroko pojętej branży reklamowej atramentowy druk cyfrowy.

W czasie targów RemaDays2024, na stoisku Epson nr F2.26, uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z różnorodnymi urządzeniami atramentowymi marki Epson, zapewniającymi obsługę 100% potrzeb w zakresie druku dla firm marketingowych, eventowych czy producentów oznakowań.

Zaprezentowane będą m.in. rozwiązania do sublimacji - SureColor SC-S80610 czy drukarki do zdjęć i plakatów, takie jak SC-P6500D. Odwiedzający będą mieli okazję przetestować drukarkę wielkoformatową SC-R5010, wykorzystującą atrament żywiczny, zdolną do drukowania na różnorodnych nośnikach, w tym nośnikach winylowych, banerach, tekstyliach, płótnach, tapetach i foliach. Z kolei wspierający standard PostScript model SC-T5700DM zapewnia szybkie drukowanie plakatów oznakowań i zdjęć w szerokości do 93 cm. W pełni zintegrowany 36-calowy skaner CIS z podwójnym podświetleniem oferuje dodatkowe możliwości biznesowe.

Na targach zaprezentowany zostanie również suchy lab SL-D1000, przeznaczony do komercyjnego druku fotografii, idealny dla zakładów fotograficznych czy firm eventowych, pozwalając szybko i w niskim koszcie oferować wydruk zdjęć, książek fotograficznych, kartek i kalendarzy.

Osobną kategorią są urządzenia klasy SureColor-F przeznaczone do druku na tekstyliach – od 64-calowej SC-F9400 w technologii druku transferowego, poprzez 44-calową sublimacyjną drukarkę SC-F6400H, aż po kompaktowe modele DTG SC-F500 i SC-F100.

Wszystkie prezentowane urządzenia Epson współdzielą korzyści druku cyfrowego, takie jak szybkość realizacji, możliwość drukowania krótkich serii i personalizacji, niski koszt produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości i dbałości o środowisko.

- Epson już dawno zdobył renomę firmy wspierającej przedsiębiorstwa za pomocą prawdziwie kompleksowych rozwiązań w zakresie drukowania. Zapewniają one najwyższy poziom jakości, elastyczności i efektywności kosztowej. W trakcie tegorocznej edycji zaprezentujemy nasze szerokie portfolio urządzeń, na czele z kilkoma nowościami. Budowanie osobistych relacji z klientami to dzisiaj kluczowe zadanie dla menedżerów sprzedaży każdej firmy działającej w sektorze B2B. Targi, jako największe spotkanie biznesowe, są najbardziej efektywnym narzędziem realizacji tego celu – powiedział Tomasz Kuciński, Account Manager Supervisor – Commercial & Industrial Printing Poland & CEE North w firmie Epson.