Spółka JANMAR CENTRUM zmieniła nazwę na GATNER Packaging

04/12/2022
Spółka JANMAR CENTRUM zmieniła nazwę na GATNER Packaging

Z dniem 1 grudnia 2022 roku JANMAR CENTRUM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zmieniła nazwę na GATNER Packaging spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.   

W tym roku mija 22 lat dynamicznego rozwoju firmy, jako producenta opakowań z tektury falistej. Pomimo istotnych zmian w makro-otoczeniu, związanych z obecną sytuacją gospodarczą i geopolityczną,  GATNER Packaging nieustannie stawia na rozwój i dostosowuje swoją ofertę do wymagań rynkowych.

Kończący się rok, to kolejny kamień milowy w historii firmy. Rozpoczęty w 2021 roku proces inwestycyjny dobiega końca. W grudniu bieżącego roku zostanie oddana druga fabryka w Strykowie. Uruchomienie produkcji opakowań w centrum Polski pozwoli poszerzyć ofertę produktową, poprawi elastyczność w obsłudze oraz zwiększy bezpieczeństwo dostaw.

„Nowe otwarcie” to nie tylko inwestycje w park maszynowy, ale również troska o jeszcze lepszą rozpoznawalność polskiej, rodzinnej marki opakowaniowej i stąd decyzja o zmianie nazwy na GATNER Packaging spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. 

Rebranding stanowi ważny element w strategii rozwoju firmy w zakresie zwiększania sprzedaży opakowań z tektury falistej tak w kraju, jak i za granicą.

Przedsiębiorstwo informuje, że: adres siedziby GATNER Packaging, numer NIP, numer REGON, numer KRS, numery telefonów, numery kont bankowych – pozostają BEZ ZMIAN.

Źródło: GATNER Packaging