Doradztwo Personalne 5JOBS Rekrutacje Branżowe - Druk, Design, POS, Opakowania i Tworzywa sztuczne

Pakiet: 
Biznes (399 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Skrytka Pocztowa 32, UPT Toruń 1
Kod pocztowy: 
87-100
Miasto: 
Toruń
Województwo: 
kujawsko-pomorskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Telefon 1: 
+48 22 300 51 18
Telefon 2: 
+48 56 678 74 22
Podstawowe informacje

Rodzaj działalności:

Doradztwo Personalne 5JOBS Rekrutacje Branżowe – OPAKOWANIA, POS, DRUK, PAPIER i TWORZYWA SZTUCZNE oferuje wyspecjalizowane branżowo usługi rekrutacyjne.

DZIAŁAMY ELASTYCZNIE, KONKRETNIE, SKUTECZNIE I SZYBKO.

5JOBS Rekrutacje Branżowe działa na terenie Polski, Niemiec i Rosji, w Europie centralnej i wschodniej, krajach Beneluxu, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii.
rekrutacje pracowników

PRACODAWCOM oferujemy:

rekrutacje pracownikówNaszą podstawową usługą jest rekrutacja branżowa oparta na intensywnej identyfikacji bezpośredniej uzupełnionej przez kandydatury z własnej bazy danych, networking oraz poszukiwania medialne. Poszukujemy i rekrutujemy profesjonalistów na stanowiska różnego szczebla - od top managementu, poprzez stanowiska menedżerskie, handlowe oraz specjalistyczne, do asystenckich i wysoko wykwalifikowanych produkcyjnych. Sprawny headhunting i proces doboru wspierany przez psychologów zapewniają wybór właściwych osób. Nasz obszar działania to branże: opakowaniowa, POS, poligraficzna, celulozowo-papiernicza, viscom, tworzyw sztucznych, chemiczna i gumowa, oraz recykling. Zapewniamy ciągłość zatrudnienia monitorując początkowy okres pracy rekomendowanych kandydatów oraz zawsze udzielając gwarancji. Realizujemy również projekty rekrutacji poufnych wymagające szczególnej ostrożności i poufności, jak np. w zakresie zmian kadry menedżerskiej. Dążymy do zapewnienia naszym klientom bezpieczeństwa kadrowego.

Dla KANDYDATÓW:

Branżowy rejestr kandydatów 5JOBS Rekrutacje Branżowe – OPAKOWANIA, POS, DRUK, PAPIER i TWORZYWA SZTUCZNE jest aktualizowany na bieżąco. Wszystkim osobom, które chcą współpracować z nami w zakresie rozwoju i kontynuacji ich kariery zawodowej gwarantujemy dyskrecję i poufność. Zapewniamy indywidualne podejście. Ze względu na oczekiwania naszych Klientów swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do Kandydatów posiadających co najmniej 2-3 letnie branżowe doświadczenie zawodowe na danym stanowisku pracy. Częstym uzupełnieniem oczekiwań naszych Zleceniodawców jest znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego. Oczekujemy również zgłoszeń absolwentów bez doświadczenia zawodowego posiadających wykształcenie w zakresie branż 5JOBS Rekrutacje Branżowe. Zgłoszenia kandydatur (CV) na adres: praca@5jobs.pl

networking