Smurfit Kappa Polska

Pakiet: 
Start (bezpłatny)
Dane firmy
Ulica: 
Klasyków 36
Kod pocztowy: 
03-163
Miasto: 
Warszawa
Województwo: 
mazowieckie
Kraj: 
Polska
Podstawowe informacje

Smurfit Kappa

to światowy lider w produkcji opakowań papierowych. Zatrudniamy około 45 000 pracowników w 370 zakładach produkcyjnych w 34 krajach. W 2016 roku nasz dochód ze sprzedaży wyniósł 8, 2 miliarda euro. Jesteśmy jedynym graczem działającym na tak duża skalę w regionie Ameryki Łacińskiej.

Jako pro-aktywnie działający zespół, nieustannie wykorzystujemy swoje wszechstronne doświadczenie i wiedzę aby otwierać przed klientami now możliwości. Współpracujemy z klientami gotowymi podjąć wyzwania dzieląc się wiedzą o produkcie, znajomością rynku i trendów opakowaniowych, wszystko po to by zapewnić komercyjny sukces na rynkach naszych klientów. Mamy szeroką ofertę rozwiązań opakowaniowych, które są stale aktualizowane w oparciu o wiodące na rynku innowacje.

W swoich działaniach łączymy elementy optymalnego i ekologicznego projektowania, logistyki, terminowości dostaw oraz zaopatrywania naszych fabryk w surowce w większości pochodzące z własnych papierni. Nasze produkty są w 100% odnawialne i produkowane w zrównoważony sposób, co zmniejsza wpływ działalności naszych klientów na środowisko.

Smurfit Kappa Polska

Nasza działalność w Polsce skoncentrowana jest w pięciu fabrykach: w Pruszczu Gdańskim, Warszawie, Pruszkowie, Koninie i Drezdenku. Tutaj produkowana jest nie tylko tektura, ale przede wszystkim wysokiej jakości opakowania z nadrukiem fleksograficznym dla klientów krajowych i zagranicznych.

Rodzaj działalności: