London Packaging Week 2024

London Packaging Week
od 11/09/2024 do 12/09/2024
Londyn
Wielka Brytania
London Packaging Week to jedne z wiodących targów technologii pakowania w Wielkiej Brytanii. Odwiedzający mogą zobaczyć innowacyjne i przyjazne dla środowiska produkty i usługi dla przemysłu. Jest to doskonała okazja do interakcji z nowymi partnerami i dostawcami, a tym samym do zwiększenia własnej wydajności i produktywności.
 
LPW wykracza poza tradycyjny format wystawienniczy dzięki warsztatom, seminariom i nagrodom, które umożliwiają uczestnikom zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie opakowań i uczenie się od ekspertów branżowych. 

London Packaging Week składa się z czterech wydarzeń poświęconych konkretnym rynkom - luksusowym, kosmetycznym, napojów i FMCG, które tworzą idealne miejsce spotkań dla wszystkich zaangażowanych w tworzenie opakowań w tych kluczowych sektorach. Setki największych światowych dostawców i tysiące projektantów, twórców opakowań, marketerów, założycieli i nabywców polegają na tym wydarzeniu, aby napędzać swoją innowacyjność i kreatywność. 

 
Packaging Première to selektywna wystawa poświęcona łączeniu projektantów i producentów luksusowych opakowań z największymi międzynarodowymi markami, które chcą stworzyć niepowtarzalny znak luksusu dla swoich produktów.
 
PCD stała się wiodącą na świecie marką eventową dla społeczności zajmującej się opakowaniami kosmetycznymi, łącząc i inspirując innowacje i biznes zarówno dla marek, projektantów, jak i dostawców.
 
PLD łączy twórców opakowań, projektantów i dostawców w celu zdefiniowania przyszłości opakowań dla wszystkich rodzajów napojów premium i luksusowych - od wina i napojów spirytusowych po piwa premium i napoje bezalkoholowe.
 
Najnowsza marka na London Packaging Week, Food & Consumer Pack, ma na celu stymulowanie innowacji w zakresie opakowań na wartym 200 miliardów funtów rynku codziennej żywności, napojów i produktów FMCG. Wydarzenie umożliwia realizację innowacyjnych projektów technologów i projektantów opakowań pracujących dla marek i sprzedawców detalicznych, inspirując ich najnowszymi produktami i wiedzą oraz łącząc ich z dostawcami opakowań, którzy pomogą im stworzyć przyszłość ich opakowań.
 
Każde wydarzenie tworzy skoncentrowane środowisko dla projektantów opakowań, deweloperów, nabywców i dostawców, aby spotykać się i prowadzić interesy w sposób efektywny czasowo i kosztowo - oraz tworzyć kolejne innowacje definiujące rynek. 
Miejsce wydarzenia

ExCeL London
1 Western Gateway, London
W16 1XL

Dane firmy
Easyfairs Group
Rola firmy: 
organizator