Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK 2023

taropak
od 27/09/2023 do 29/09/2023
Poznań
Polska

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, które odbędą w dniach 27-29 września 2023 roku w Poznaniu.

TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Kolejne edycje imprezy to setki nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania oraz rozwiązania związane z etykietowaniem.

To właśnie na tych spotykają się różne branże: kosmetyka, farmacja, meblarstwo, motoryzacja, ogrodnictwo czy przemysł spożywczy.  Kolejne edycje targów obejmują wszystkie aspekty branży, od opakowań szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Rozwijane są nowe obszary tematyczne dotyczące opakowań dla e-commerce jak i opakowań jako wyzwań przyszłości.  Działający podczas TAROPAKU program HOSTED BUYERS dla zwiedzających umożliwia międzynarodowe kontraktacje. TAROPAK to doświadczenie, marka, skuteczność.

Targi TAROPAK skupiają blisko 430 wystawców z 19 krajów, które wspólnie z organizatorami tworzą jedną z najbardziej interesujących przestrzeni wystawienniczych w Europie. Prócz gotowych opakowań, wystawcy prezentują tam szeroką gamę maszyn do wytwarzania opakowań i automatów pakujących. Na targach pojawia się sporo zagadnień z dziedziny logistyki, a konkretnie prezentacje sprzętu i urządzeń transportu wewnętrznego, urządzeń gospodarki magazynowej, specjalistycznego sprzętu do przetwarzania informacji logistycznej. W Poznaniu firmy prezentują także różnego rodzaju usługi, a w tym poligraficzne i telekomunikacyjne.

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW TAROPAK

  • Surowce i półprodukty (m.in. papier do produkcji tektury, drewno i tarcica, farby drukarskie)
  • Materiały opakowaniowe (m.in. papier do druku, papier do pakowania, papier i karton do produkcji opakowań, tektura)
  • Opakowania i pomocnicze środki opakowaniowe (m.in. pudełka, pudła, torebki, torby handlowe, torby reklamowe, wytłaczanki z masy celulozowej, artykuły biurowe i galanteryjne, opakowania pocztowe, etykiety, obwoluty, banderole, materiały zabezpieczające z papieru i tektury, papiery i folie samoprzylepne,
  • Maszyny i urządzenia pakujące
  • Maszyny do wyrobu opakowań (m.in. maszyny do produkcji i przetwarzania kartonu)
  • Usługi poligraficzne
  • Wydawnictwa specjalistyczne
  • Stowarzyszenia, instytucje, związki
Miejsce wydarzenia

Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

Dane firmy
Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Telefon: 
+48 61 86 92 000
Rola firmy: 
organizator