Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK 2024

taropak 2024
od 13/11/2024 do 15/11/2024
Poznań
Polska

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, które odbędą w dniach 13-15 listopada 2024 roku w Poznaniu.

TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Kolejne edycje imprezy to setki nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania oraz rozwiązania związane z etykietowaniem.

TAROPAK to nie tylko targi, to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń dla różnych branż, takich jak kosmetyka, farmacja, meblarstwo, motoryzacja, ogrodnictwo czy przemysł spożywczy.

Podczas kolejnych edycji targów prezentowane są wszystkie aspekty branży opakowaniowej, od opakowań szklanych, metalowych, papierowych i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Szczególne miejsce zajmują nowe obszary tematyczne, takie jak opakowania dla e-commerce i opakowania przyszłości.

Program HOSTED BUYERS umożliwia zwiedzającym nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych.

Targi TAROPAK skupiają blisko 430 wystawców z 19 krajów, które wspólnie z organizatorami tworzą jedną z najbardziej interesujących przestrzeni wystawienniczych w Europie. Prócz gotowych opakowań, wystawcy prezentują tam szeroką gamę maszyn do wytwarzania opakowań i automatów pakujących. Na targach pojawia się sporo zagadnień z dziedziny logistyki, a konkretnie prezentacje sprzętu i urządzeń transportu wewnętrznego, urządzeń gospodarki magazynowej, specjalistycznego sprzętu do przetwarzania informacji logistycznej. W Poznaniu firmy prezentują także różnego rodzaju usługi, a w tym poligraficzne i telekomunikacyjne.

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW TAROPAK

  • Surowce i półprodukty (m.in. papier do produkcji tektury, drewno i tarcica, farby drukarskie)
  • Materiały opakowaniowe (m.in. papier do druku, papier do pakowania, papier i karton do produkcji opakowań, tektura)
  • Opakowania i pomocnicze środki opakowaniowe (m.in. pudełka, pudła, torebki, torby handlowe, torby reklamowe, wytłaczanki z masy celulozowej, artykuły biurowe i galanteryjne, opakowania pocztowe, etykiety, obwoluty, banderole, materiały zabezpieczające z papieru i tektury, papiery i folie samoprzylepne,
  • Maszyny i urządzenia pakujące
  • Maszyny do wyrobu opakowań (m.in. maszyny do produkcji i przetwarzania kartonu)
  • Usługi poligraficzne
  • Wydawnictwa specjalistyczne
  • Stowarzyszenia, instytucje, związki
Miejsce wydarzenia

Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

Dane firmy
Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Telefon: 
+48 61 86 92 000
Rola firmy: 
organizator