Delikatne papiery higieniczne Lambi i Tento w zimowym klimacie

31/10/2023
Delikatne papiery higieniczne Lambi i Tento w zimowym klimacie
W tym roku po raz kolejny konsumenci mogą znaleźć zimowe produkty sezonowe marek Lambi i Tento firmy Metsä Tissue na półkach w swoich ulubionych sklepach w całej Europie. Te delikatne produkty w sezonowych opakowaniach są inspirowane zimą i okresem świąt Bożego Narodzenia, kiedy pamięć o bliskich jest szczególnie ważna. Wzór z małymi serduszkami w kształcie płatków śniegu znajduje się na opakowaniach i na samej bibułce.
 
- Popularne zimowe produkty i opakowania Lambi i Tento powracają. Nasi konsumenci uwielbiają wprowadzać te sezonowe wzory do swoich domów, podkreślając zimową atmosferę - mówi Magdalena Smolińska, Dyrektor Marketingu na Europę Wschodnią. - Są one również idealnym prezentem na świąteczne wizyty u przyjaciół i rodziny. Kto nie chciałby powitać paczki pełnej wysokiej jakości i trwałości oraz prezentu, który z pewnością zostanie wykorzystany.
 
Ozdobione produkty są doskonałym prezentem dzięki najbardziej miękkim produktom wykonanym z odnawialnych, naturalnych, świeżych włókien, idealnych do użytku higienicznego. Płatki śniegu wykonane z małych serduszek celebrują zimę i ducha świąt Bożego Narodzenia. Produkty będą dostępne w sklepach tylko w sezonie zimowym.
 
Bibułki higieniczne Metsä Tissue zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu odpowiedniej higieny dla całej rodziny i każdego gospodarstwa domowego. Produkowane są w sposób zrównoważony w całym łańcuchu wartości, a wykonane z nich produkty są przeznaczone do użytku wszędzie tam, gdzie czystość, komfort i zrównoważony rozwój są priorytetem.