Flekso jakie jest, każdy widzi - warsztaty dla praktyków z branży fleksograficznej

04/08/2023
Flekso jakie jest, każdy widzi - warsztaty dla praktyków z branży fleksograficznej
W dniach 11-12 października 2023 roku  w Warszawie odbędzie się piąta edycja warsztatów „Flekso jakie jest, każdy widzi”. Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z najnowszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi w zakresie produkcji opakowań i etykiet drukowanych technologią fleksograficzną.
 

Kalibracja. Standaryzacja. Komunikacja. Edukacja.

To właśnie o tym mówi się w drukarniach i to porusza wyobraźnię, kreuje mnóstwo pytań, jest wyzwaniem dla drukarni. Dlaczego? Bo drukarnia, która zadba o te obszary może liczyć na sukces, budowanie przewagi konkurencyjnej, zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta, optymalizację procesów i długofalowy rozwój.

W warsztatach wezmą udział wykwalifikowani eksperci ze wszystkich etapów procesu produkcyjnego, od projektu po druk: 3M, Wolff Poligrafia, EMIPAK oraz partnerzy wspierający konferencję, m.in. przedstawiciele renomowanych firm oferujących systemy laminacji, oprogramowanie, cylindry rastrowe i formowe, systemy prepress oraz usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie technologii fleksograficznej.

W roku 2022 było tak:

 

Wyjątkowa edycja

Ta edycja warsztatów będzie wyjątkowa – na życzenie uczestników poprzednich edycji będą trwały 2 dni, aby umożliwić wszystkim pełne skorzystanie z bogatej oferty prezentacji, pokazów i dyskusji. Zachęcamy do zgłaszania tematów do dyskusji, które są szczególnie interesujące lub problematyczne. Aby to zrobić, prosimy o wypełnienie odpowiedniego pola w formularzu rejestracyjnym lub skontaktowanie się bezpośrednio z przedstawicielem firmy 3M.
 
Warsztaty „Flekso jakie jest każdy widzi...” są skierowane do praktyków branży opakowań i etykiet, głównie do właścicieli i pracowników drukarni oraz przygotowalni, technologów, inżynierów produkcji oraz wszystkich, którzy na co dzień zajmują się technologią fleksograficzną.
 
Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane proszone są o jak najszybszą rejestrację. Pierwszeństwo rezerwacji uczestnictwa mają właściciele i pracownicy drukarni/przygotowalni. Pozostałe firmy zostaną powiadomione o możliwości udziału w konferencji do dnia 09/10/2023.

Więcej informacji o wydarzeniu, agenda i formularz rejestracji na stronie www.3m.pl/warsztatyflekso

warsztaty flekso