Metsä Tissue Germany otrzymuje nagrodę Top Employer

27/01/2022
Metsä Tissue Germany otrzymuje nagrodę Top Employer
Metsä Tissue, część Metsä Group, otrzymała po raz drugi z rzędu nagrodę Top Employer. Po raz kolejny Instytut Top Employer docenił Metsä Tissue Germany za zarządzanie zasobami ludzkimi. Firmy posiadające certyfikat Top Employer stawiają swoich pracowników w centrum swoich działań biznesowych i oferują im wyjątkowe środowisko pracy i rozwoju.
 
- Jesteśmy dumni, że po raz kolejny udało nam się spełnić wysokie standardy Top Employer Institute. Metsä Tissue wyróżnia się wysokimi standardami i jakością, jednocześnie stale dążąc do poprawy, ponieważ nasi pracownicy są zawsze w centrum naszej uwagi. Promujemy talenty, wspieramy naszych pracowników i dajemy im przestrzeń i możliwość rozwoju zawodowego. Nasza praca w zakresie zasobów ludzkich stanowi tego podstawę i sprawia, że jesteśmy dobrym pracodawcą dla wielu utalentowanych osób - mówi Simone Klein, Vice President HR Western Europe.
 
- Biorąc pod uwagę trudny rok, który podobnie jak poprzedni wpłynął na firmy na całym świecie, Metsä Tissue udowodniła, że utrzymanie doskonałych praktyk pracowniczych w miejscu pracy jest dla niej priorytetem. Wciąż stawiają czoła wyzwaniom zmieniającego się świata pracy i niestrudzenie pracują, aby pozytywnie wpływać na życie swoich pracowników. Cieszymy się, że możemy świętować razem z firmami, które w tym roku otrzymały certyfikat Top Employers w swoich krajach - mówi David Plink, Dyrektor Generalny Top Employers Institute.

Kategoria: