Nowa seria urządzeń HP Color LaserJet Pro 3000

15/03/2024
Nowa seria urządzeń HP Color LaserJet Pro 3000

Podczas HP Amplify Parter Conference 2024 firma HP Inc. zaprezentowała nową serię HP Color LaserJet 3000, która dołącza do światowej klasy oferty drukarek biurowych. Zaprojektowana z myślą o klientach, którzy wymagają wysokiej wydajności od urządzeń niewielkich rozmiarów, nowa seria Color LaserJet 3000 jest zasilana energooszczędną technologią tonera TerraJet. Zapewnia on wyraźne kolory i większą prędkość drukowania, istotną dla rozwijających się firm.

Drukowanie pozostaje kluczowym obszarem dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Aż 80% z nich preferuje pracę z materiałami cyfrowymi i drukowanymi[1]. A to oznacza, że jakość druku ma wysokie znaczenie w kontekście usprawniania realizacji zadań zawodowych. Co ważniejsze, kolorowe wydruki inspirują zespoły w procesie tworzenia, stanowią punkt wyjścia do ciekawych dyskusji i przyciągają uwagę obecnych oraz potencjalnych konsumentów.

- W erze pracy hybrydowej, gdy firmy na nowo projektują swoje miejsca pracy, rośnie zapotrzebowanie na wysokowydajne rozwiązania w małych i elastycznych biurach – mówi Tuan Tran, President of Imaging, Printing and Solutions w HP. - Dzięki naszej nowej serii Color LaserJet Pro 3000, wyposażonej w innowacyjną technologię TerraJet, zapewniamy wyjątkową jakość kolorów, szybkość działania dostosowaną do potrzeb profesjonalistów, żywe kolory i efektywność energetyczną. Wszystko to jest dostarczane w kompaktowej obudowie. Optymalizując zarządzanie drukarkami, umożliwiamy małym i średnim firmom zaoszczędzenie pieniędzy, czasu i wysiłku. Nie chodzi tylko o wysoką jakość wydruków, ale również odpowiednią ochronę informacji poufnych i skuteczną adaptację urządzeń do środowisk zawodowych nastawionych na współpracę i rozwój. 

Technologia tonera nowej generacji HP Terrajet, działa na podstawie unikalnej formuły, która oferuje bogatsze i ostrzejsze kolory. Technologia Terrajet zapewni klientom nowej serii Color LaserJet Pro 3000 o 11% żywsze kolory[4] i o 18% szybsze tempo drukowania[5] . Oprócz tego, TerraJet umożliwia również redukcję zużycia energii o 27%[6] i zmniejszenie zużycia tworzyw sztucznych w kasetach z tonerem o 28%[7], dzięki czemu wspiera firmy w osiąganiu celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Nowa seria HP Color LaserJet Pro 3000 jest częścią szerszej oferty urządzeń A3 i A4, która została całkowicie odnowiona z myślą o biurach hybrydowych i oferuje spójne rozwiązania dla małych firm oraz klientów korporacyjnych. Firma HP została niedawno wyróżniona za swoją wiodącą pozycję w branży nagrodą A4 Line of the Year przyznawaną przez Keypoint Intelligence. Wyróżnienie to, przyznawane raz w roku, nagradza najlepszą linię sprzętową w oparciu o rygorystyczne testy laboratoryjne i dogłębne badania rynku. Urządzenia są oceniane pod kątem niezawodności, wartości, użyteczności, jakości obrazu i szybkości działania.

- Wiem, jak ważna jest spójność na poziomie wydajności, interfejsu użytkownika i oferowanego wsparcia dla poszczególnych rozwiązań przy wdrażaniu szerokiej gamy produktów – od tańszych drukarek biurkowych po stojące urządzenia wielofunkcyjne – komentuje Aurelio Maruggi, division president, Office Print Solutions w HP. - Nasze portfolio, obsługiwane przez wiodące rozwiązania technologiczne, zdobywa uznanie klientów i nagrody, ponieważ pomaga im osiągać ich cele w zakresie drukowania.

Oprócz uspójnienia możliwości drukowania w całym portfolio, podczas Amplify Partner Conference, HP Workforce Solutions zaprezentowało nowe rozwiązania i usprawnienia istniejących, dzięki czemu w całym ekosystemie drukowania dostępnych będzie więcej innowacji.

Nowa seria HP Color LaserJet Pro 3000 ma być dostępna od maja 2024 roku.

Kategoria: