SCORPIO zaprasza na targi Packaging Innovations 2023

18/09/2023
SCORPIO zaprasza na targi Packaging Innovations 2023

W dniach 20-21 września 2023 roku. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie odbędzie się 15. edycja targów Packaging Innovations. Po raz kolejny SCORPIO pojawi się na tej imprezie jako wystawca, prezentując tym razem maszyny od cenionych producentów - Petratto i SmartJet.

Składarko-sklejarka – Mini Metro 78/105 włoskiej firmy Petratto zostanie po raz pierwszy pokazana na targach w Polsce. To kompaktowe i wszechstronne rozwiązanie optymalnie nadaje się do wykonywania standardowych prac z dziedziny akcydensowej i opakowaniowej, typu: pudełka, teczki, koperty, kieszenie, itp. Min Metro zapewnia bezkompromisową wydajność oraz jakość wykonania, a jego modułowość pozwala na dostosowanie do bieżącego zapotrzebowania klienta, z możliwością dalszej rozbudowy.

Opakowania tekturowe, które będą składane na urządzeniu Mini Metro, będą wcześniej zadrukowywane na jednoprzebiegowej drukarce inkjet – SmartJet FLEX 297. Jest to rozwiązanie dedykowane do zadruku na różnorodnych, chłonnych podłożach, takich jak: papier, tektura, serwetki czy drewno. Ta wydajna drukarka do personalizacji niewielkich nakładów kopert, opakowań, saszetek i wielu innych prac zapewnia nie tylko odpowiednią precyzję, ale także wysoką jakość odwzorowania na różnych materiałach.

scorpio drukarka inkjet

Firma SCORPIO zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia swojego stoiska P30.