ART OF COLOR Spotkanie liderów

ART OF COLOR Spotkanie liderów
28/11/2023
Poznań
Polska

ART OF COLOR Spotkanie liderów odbędzie się 28 listopada 2023 r. w Restauracji Saffron a`la carte na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wydarzenie orgaznizowane jest przez Grupę MTP. Współorganizatorem wydarzenia jest Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.

ART OF COLOR to projekt, który od początku podejmuje temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu. Uczestnikami spotkania będą liderzy rynku poligraficznego – właściciele największych drukarń w Polsce, konwerterzy, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii.

Goście tegorocznego ART OF COLOR Spotkanie liderów dowiedzą się w jaki sposób będzie dystrybułowany ogromny pakiet pomocowy wynegocjowany dla Polski z budżetu Unii Europejskiej, jakich inicjatyw legislacyjnych należy się spodziewać w ramach procesu wdrażania zasad Gospodarki Cyrkularnej i Zrównoważonego Rozwoju oraz jakie kierunki rozwoju przedsiębiorstw w najlepszy sposób sprostają błyskawicznie zmieniającym się priorytetom otoczenia biznesowego.

Miejsce wydarzenia

Restauracja Saffron a`la carte
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Dane firmy
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Telefon: 
+48 61 869 2154
Rola firmy: 
organizator