6. Międzynarodowa Wystawa Przemysłu Papierniczego Paper One Show

Paper One Show
od 13/01/2020 do 15/01/2020
Dubaj
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Paper One Show to międzynarodowa wystawa przemysłu papierniczego, maszynowego, surowcowego, wyrobów gotowych, artykułów higienicznych, tektury i opakowań kartonowych w regionie MENA. Jest to wystawa obejmująca potrzeby dostawców i konsumentów na rynku papieru, a także produkcję papieru, sprzętu i technologie.

Paper One Show stanowi wyjątkową platformę do nawiązywania relacji biznesowych oraz współpracy z innymi wiodącymi przedstawicielami środowiska biznesowego.

Szósta edycja Paper One Show odbędzie się na Intercontinental Festival Arena w Dubaju, mieście metropolitalnym, które uosabia rozwój gospodarczy krajów Półwyspu Arabskiego. Na powierzchni wystawienniczej obejmującej 5000 metrów kwadratowych obecnych będzie 150 wystawców z wielu różnych krajów. Wystawcy zaprezentują swoje nowe technologie obejmujące produkcję tissue, tektury, maszyny przetwarzające, maszyny do produkcji papieru, surowce, chemikalia, części zamienne, akcesoria i produkty gotowe.

Program Paper One Show jest mocno zaangażowany we wspieranie przemysłu papierniczego, poprzez zapewnienie liderom rynku możliwości prezentacji swoich produktów, wymiany pomysłów oraz dalszego ulepszania i udoskonalania przemysłu papierniczego w ogóle.

Miejsce wydarzenia

Intercontinental Festival Arena, Dubaj

Dane firmy
Al Furat Fair Organisations
Barbaros Blv. Cihannuma Mah.
Yıldız Apt. No:69-1
Besiktas – İstanbul
Turcja
Telefon: 
+90 507 857 7457
Rola firmy: 
organizator