Bezpłatne nośniki i grafiki informacyjne o COVID-19 dla sprzedawców detalicznych

21/05/2020
grafiki informacyjne o COVID-19

Firma OKI Europe zapewnia bezpłatne nośniki i grafiki, które pomagają firmom podczas pandemii COVID-19 oraz w procesie powrotu do nowej normalności.

Biorąc pod uwagę, że szybkie tworzenie i wdrażanie ważnych oznakowań na temat dystansu społecznego może stanowić wyzwanie dla przedsiębiorstw, OKI Europe nawiązała współpracę z firmą Floralabels, aby oferować organizacjom bezpłatne nośniki i grafiki do tworzenia naklejek podłogowych, które można szybko i łatwo wydrukować za pomocą drukarki kolorowej A3. Umożliwi to obecnie działającym i wznawiającym pracę firmom jak najszybsze rozpoczęcie działalności przy jednoczesnej ochronie dobrobytu pracowników, klientów i gości.

W pakiecie z nośnikami znajdują się okrągłe naklejki podłogowe o wymiarach 285 × 285 mm oraz prostokątne banery o wymiarach 215 × 900 mm i 297 × 1320 mm. Dostępne bezpłatne grafiki wspierające obejmują przyciągające wzrok projekty i komunikaty informujące o konieczności zachowania bezpiecznego odstępu dwóch metrów oraz wskazujące, gdzie klienci powinni stać w kolejce, by go zachować.

grafika koronawirus
- Skuteczna komunikacja wizualna ma kluczowe znaczenie dla wspierania dystansu społecznego. Nawet po zniesieniu ścisłych kontroli dystans społeczny prawdopodobnie pozostanie wymogiem przez kilka tygodni lub miesięcy, więc organizacje potrzebują środków zachęcających i przypominających pracownikom i odwiedzającym o przestrzeganiu zasad – mówi Javier Lopez, dyrektor generalny ds. rozwiązań wertykalnych. - Poprzez dostarczanie przedsiębiorstwom bezpłatnych* nośników i grafik obecnie i w okresie przejścia z powrotem na nową formę „zwykłej działalności” możemy pomóc zminimalizować czas potrzebny na drukowanie i wdrażanie niezbędnych oznakowań dystansu społecznego oraz wspierać firmy w działaniu i przestrzeganiu przepisów rządowych wymaganych do przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się Covid-19.

Wszystkie grafiki zostały przetestowane przy użyciu wielokrotnie nagradzanych drukarek OKI z serii C800 do użytku w punktach sprzedaży detalicznej oraz dołączonych do oferty trwałych, samoprzylepnych nośników firmy Floralabels. Aby drukować bezpłatne naklejki podłogowe, przedsiębiorstwa będą musiały uzyskać dostęp do drukarki, która umożliwia obsługę nośników, formatów i rozmiarów każdej naklejki.

Kategoria: