HP przedstawia kolejną generację drukarek Color LaserJet Pro z serii M100 i M200

05/02/2020
hp Color LaserJet Pro
Firma HP – światowy  lider w dziedzinie druku – zaprezentowała najnowszą odsłonę urządzeń HP Color LaserJet Pro z serii M100 i M200.
 
- Współcześni profesjonaliści nieustannie dążą do zwiększenia swojej wydajności, przy jednoczesnym zachowaniu jakości oraz produktywności. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się odświeżyć nasze drukarki HP Color LaserJet Pro z serii M100 i M200. Chcemy oferować użytkownikom najlepszą funkcjonalność, zrównoważone wzornictwo, ulepszone zabezpieczenia oraz optymalną efektywność, wszędzie gdzie tego potrzebują - mówi Marcin Olszewski, Dyrektor Zarządzający, HP Inc Polska.
 

Jeszcze większa wydajność z aplikacją HP Smart App

Stale ewoluujący mobilny styl życia współczesnych profesjonalistów sprawia, że możliwość pracy w dowolnym miejscu staje się coraz ważniejsza. Najnowsze urządzenia HP Color LaserJet Pro serii M100 i M200, w połączeniu z opcją Smart Tasks w aplikacji HP Smart App, oferują łatwy i szybki druk oraz skanowanie i kopiowanie dokumentów bezpośrednio z telefonu.

Aplikacja Smart App pozwala na całkowitą kontrolę drukarki z urządzenia mobilnego. Z poziomu smartfona, dzięki funkcji Smart Tasks, możliwe jest m.in.: skanowanie i szybki dostęp do wszystkich treści w oprogramowaniu biznesowym, takim jak QuickBooks, Dropbox i Dysk Google, bezdotykowy druk dzięki możliwości aktywacji głosowej za pośrednictwem HP Voice,otrzymywanie powiadomień podczas drukowania, skanowania lub kopiowania dokumentów, zamawianie materiałów eksploatacyjnych w dowolnym miejscu. Dodatkowo z opcją Smart Tasks organizacja dokumentów może być nawet o połowę szybsza.

Rozszerzona ochrona 

Nowa generacja drukarek HP Color LaserJet Pro z serii M100 i M200 integruje podstawowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie i zabezpieczenie hasłem, aby chronić urządzenie, dane osobiste i dokumenty w czasie drukowania. Dodatkowo seria M200 zawiera rozwiązania, które wzmacniają ochronę przed lukami w zabezpieczeniach. Kluczowe funkcje obejmują automatyczne aktualizacje oprogramowania w celu wykrywania i zatrzymywania ataków oraz dwuzakresowe Wi-Fi® dla szybszych, bardziej niezawodnych połączeń w modelach bezprzewodowych.

Wysoka efektywność druku

HP Color LaserJet Pro serii M100  i M200 są wyposażone w oryginalne wkłady z tonerem HP z technologią JetIntelligence, które pozwalają zachować maksymalną wydajność drukowania oraz najwyższą jakość kolorów, na każdej stronie dokumentu. Dzięki wbudowanym funkcjom łączności bezprzewodowej i Ethernet, serie M100 i M200 zapewniają także szybsze i bardziej niezawodne połączenia dzięki dwuzakresowemu Wi-Fi.

Zarówno M100, jak i M200 obsługują druk wysokonakładowy. Ponadto zapewniają duże prędkości drukowania, a także opcje skanowania, kopiowania i faksowania. Seria M200 pozwala, również na automatyczny druk dwustronny.

Zrównoważone wzornictwo

Nowe serie M100 i M200, wspomagane technologią HP Auto-on/Auto-off, zużywają średnio około 35 proc. mniej energii niż standardowe modele drukarek, które nie spełniają specyfikacji ENERGY STAR®3.0.10 HP zaprojektowało i przetestowało urządzenia właśnie pod kątem zgodności z najnowszymi standardami jakości, wydajności i oszczędności energii – ENERGY STAR®. Producent zadbał również, aby systemy drukowania nie przekraczały poziomu emisji wskazanej w wytycznych certyfikatu ekologicznego Blue Angel.

Dostępność i ceny 

HP Color LaserJet Pro z serii M100 i M200 będą dostępne w sprzedaży od początku marca.

W przypadku wybranych modeli HP Color LaserJet Pro, po rejestracji urządzenia na stronie producenta, możliwe jest rozszerzenie gwarancji do 3 lat.

Kategoria: