Innowacyjne opakowanie „dwa w jednym” dla e-commerce

02/05/2018
lgr packaging

Firma LGR Packaging, producent opakowań kartonowych z nadrukiem offsetowym, wprowadza do oferty nowe opakowania do mikrofali "2 w 1". Oryginalność opakowań typu „dwa w jednym” polega na dostarczeniu jako jeden element nadruku offsetowego, włożonego w zewnętrzny karton zabezpieczający.

Opakowanie zewnętrzne zapewnia doskonałą wytrzymałość i chroni nadruk  pudełka wewnątrz; zostało dodatkowo wyposażone w element szybkiego otwierania i umożliwia ponowne jego użycie w przypadku zwrotu produktu.

Opakowanie dostarczane jest na płasko do klienta, tworząc jednocześnie dwie części obudowy. Proces pakowania został uproszczony poprzez zamknięcie i wysłanie natychmiast po włożeniu produktu do środka bez dodatkowego etapu składania kolejnego kartonu.

Wykonane z jednego materiału w 100% nadaje się do recyklingu, a dostosowane do wielkości produktu, zmniejsza zużycie tektury.

Inną cechą tego modelu jest zachowanie drukowanego opakowania offsetowego, które można znaleźć na półkach sklepowych. Jest to zgodne z wizerunkiem marki producenta, a konsument nie jest rozczarowany otwierając otrzymany karton: produkt jest wyraźnie zidentyfikowany i wyróżnia się dzięki wysokiej jakości opakowania, co dodatkowo gwarantuje lojalność klientów.

Dzięki temu nowemu rozwiązaniu LGR Packaging udowadnia, że opakowanie z mikrofali z nadrukiem offsetowym jest nadzwyczajnym narzędziem komunikacji, które idealnie dopasowuje się do nowych wymagań konsumpcji i dystrybucji.