Szanse i wyzwania polskiego rynku poligraficznego na Warsaw Print Tech Expo

12/06/2023
Poznaj wyzwania i szanse polskiego rynku poligraficznego na Warsaw Print Tech Expo

W dniach 5-7 września 2023 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się Warsaw Print Tech Expo, międzynarodowe targi branży poligraficznej. Będą one okazją do rozmowy na temat stanu tego sektora usług, rozwoju działających w nim technologii oraz dróg do zwiększenia jego konkurencyjności we współczesnym biznesie.

Branża poligraficzna od kilkunastu miesięcy mierzy się ze wzrostem cen surowców i komponentów, gorszą ich dostępnością, jak również z problemami z pozyskaniem wykształconych pracowników. Mimo to firmy w niej działające nieustannie stawiają na rozwój, poprawiając przygotowanie do konkurowania z zagranicznymi korporacjami. Nie boją się inwestować w parki maszyn i urządzeń oraz wybierają zrównoważony rozwój i automatyzację produkcji. To stawia ten sektor w roli pioniera innowacji i zmian dostosowanych do koniunktury gospodarczej.

Potrzebę rozmowy o dynamizmie rozwoju, skutkach globalnego kryzysu i znalezieniu jeszcze bardziej precyzyjnych odpowiedzi na potrzeby rynku zauważyło Ptak Warsaw Expo, organizując Warsaw Print Tech Expo. Wydarzenie to rok do roku gromadzi wiodące marki z Polski i zagranicy, proponujące nowoczesne rozwiązania i stawiające na promowanie najnowszych trendów.

Warsaw Print Tech Expo polem do dyskusji sektora

Warsaw Print Tech Expo to wydarzenie biznesowe poświęcone rozwojowi branży poligraficznej. W zakresie tematycznym Kongresu Branży Poligraficznej, który odbędzie się podczas imprezy, będą najaktualniejsze zagadnienia dotykające firmy działające w sektorze.

Przeprowadzony zostanie audyt aktualnego stanu polskiego rynku poligraficznego z uwzględnieniem najnowszych trendów oddziałujących na biznes światowy. Nie zabraknie dyskusji panelowych o roli druku we współczesnym marketingu, jak i o jego przyszłości, cyfryzacji, automatyzacji i digitalizacji przekazów.

Nie zabraknie również sesji technicznych poświęconych najnowszym osiągnięciom branży. Zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze technologie druku, imponujące maszyny, środki pozwalające na kontrolę jakości druku czy zarządzanie kolorem. Tym samym podczas jednego wydarzenia towarzyszącego poruszone zostaną wszystkie najistotniejsze kwestie dotyczące tego sektora usług.

Warsaw Print Tech Expo

Warsaw Print Tech Expo zgromadzi liderów

Kogo będzie można spotkać podczas Warsaw Print Tech Expo? Będą to przedstawiciele wiodących i cechującą się najwyższą jakością usług firm działających w sektorze poligrafii, druku tekstylnego, druku 3D i technologii druku. Już teraz mamy przyjemność poinformować, że do grona partnerów i wystawców wydarzenia dołączyli DigiPress, IGEPA, Integart, Pegasus, Repreograf Grafikus, Scorpio, SoftPlast, Trodat, AGFA, Akonda, Alcora, Anatol, Cicero, Color Laboratory, Duplo, Heidelberg, Magenta-Vision, Modico oraz RiSET.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Warsaw Print Tech Expo.

Aby zostać wystawcą, należy kliknąć w link: https://warsawprinttech.com/zostan-wystawca/

Aby uzyskać darmowy bilet, należy kliknąć w link: https://warsawprinttech.com/rejestracja/

Kategoria: