Śniadanie fleksografa doprawione przez 3M

03/09/2023
Śniadanie fleksografa doprawione przez 3M

Rusza nowy projekt przygotowany przez organizatorów Warsztatów flekso „Flekso jakie jest, każdy widzi…”. Tym razem audio w formie podcastów i wideo, których warto posłuchać i obejrzeć. Wszystko pod wspólnym tytułem „Śniadanie fleksografa doprawione przez 3M”.

Czego można się spodziewać? Innego spojrzenia na obszar opakowań, ich produkcji, zabezpieczenia, materiałów, ekologii i wielu innych tematów, które dzisiaj stanowią wyzwania dla współczesnych producentów opakowań.

Śniadanie fleksografa doprawione przez 3M już niebawem!

Tymczasem zapraszamy na piątą edycję warsztatów „Flekso jakie jest, każdy widzi…”, podczas których poruszone zostaną wszystkie aspekty technologiczne z jakimi można spotkać się na co dzień przy produkcji opakowań i etykiet drukowanych technologią fleksograficzną.

W spotkaniu wezmą udział specjaliści ze wszystkich dziedzin produkcji fleksograficznej od projektu po druk: 3M, Wolff Poligrafia, EMIPAK oraz partnerzy wspierający konferencję, m.in. przedstawiciele producentów systemów laminacji, producentów oprogramowania, cylindrów rastrowych i formowych, systemów prepress oraz technolodzy produkcji opakowań i etykiet.

Więcej informacji TUTAJ >>

Kategoria: