ABB Sp. z o.o.

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
+48 2222 3 7777
Kod pocztowy: 
04-713
Miasto: 
Warszawa
Województwo: 
mazowieckie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 2222 3 7777
Podstawowe informacje

ABB jest wiodącą globalną firmą technologiczną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Wzbogacając produkty elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych o rozwiązania cyfrowe, ABB wyznacza nowe granice technologii i poziomy efektywności. Za sukcesem firmy stoi 105 tys. pracowników w ponad 100 krajach, którzy kontynuują ponad 130‑letnią historię ABB.

Od 30 lat ABB jest obecna także w Polsce – nie tylko jako synonim niezawodnych urządzeń, ale jako pracodawca i właściciel fabryk. Połowa produkcji polskich fabryk koncernu trafia do niemal wszystkich krajów świata. Stale rosnący udział eksportu jest świadectwem najwyższej jakości oferowanych produktów.

ABB jest uznana za jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. Nowatorskie rozwiązania, których inicjatorami są naukowcy krakowskiego Korporacyjnego Centrum Technologicznego ABB, wpływają na zwiększenie wydajności oraz poprawę jakości wyrobów firmy.

Zintegrowane rozwiązania dla zwiększenia wydajności celulozowni i papierni

 
Kompleksowe rozwiązania ABB dla przemysłu celulozowo-papierniczego wspierają cały łańcuch wartości - od składnicy drewna do wysyłki, od papierni do przedsiębiorstwa. Zobowiązujemy się do ciągłego wsparcia cyklu życia, ewolucji i rozwoju technologii nowej generacji, które są motorem transformacji nowoczesnych celulozowni.

Dowiedz się więcej na new.abb.com/pulp-paper

Rodzaj działalności: