Kolejne modele drukarek i skanerów Brother otrzymały rekomendacje Buyers Lab

04/06/2023
Kolejne modele drukarek i skanerów Brother otrzymały rekomendacje Buyers Lab

Powstała w 1908 roku w Japonii firma Brother, dziś jest znana w każdym zakątku świata. Od lat produkowane przez nią drukarki, skanery i urządzenia wielofunkcyjne są doceniane i rekomendowane znakiem Buyers Lab. Każdego roku Keypoint Intelligence przyznaje nagrody urządzeniom, które przechodzą rygorystyczne testy, trwające miesiącami. Brother jest synonimem wysokiej jakości i trwałości, a kolejne certyfikaty potwierdzają niezawodność urządzeń, co w biznesie ma kluczowe znaczenie. Oczywiście obok czasu, ale i w tej kategorii urządzenia dla biznesu tej marki radzą sobie świetnie.

Brother ma swoje przedstawicielstwo w Polsce, ale urządzenia można kupić również w hurtowniach papierniczych sprzedających papier do drukarki i ksero, jak choćby M&M Partners z Warszawy. 

Wyróżnione biurkowe skanery dokumentów

Nagrodę Pick Award 2023 Buyers Lab otrzymały dwa modele skanerów biurkowych Brother. Są to: ADS-4900W i ADS-4700W. Obydwa skanery testowane były przez długie miesiące. Analitycy ocenili je jako sprzęty, które podążają za zmieniającymi się czasami, potrzebami firm i współczesnymi przedsiębiorcami. Są wielofunkcyjne, niezawodne i szybkie. Usprawniają pracę, zapewniają łatwą integrację z różnymi systemami. Producenci nie zapomnieli również o najważniejszej kwestii, jaką jest bezpieczeństwo.

Eksperci Keypoint Intelligence docenili prędkość skanowania, 40 do 60 stron w zależności od modelu. Wygodny i duży ekran dotykowy, na którym może być aż 56 skrótów. Zespół ekspertów zwrócił również uwagę na łatwość obsługi obydwu urządzeń.

Kolejne drukarki laserowe Brother ze znaczkiem Highly Recommend

Drukarki od marki Brother często są nagradzane. W tym roku do grona już posiadających wyróżniania, doszły kolejne cztery modele. Są to:

  • profesjonalne wielofunkcyjne urządzenie laserowe MFC-L9670CDN- posiada czytnik NFC, duży ekran dotykowy, dwustronne skanowanie i nawet do 12 tys. stron druku biało-czarnego,
  • profesjonalna kolorowa drukarka laserowa HL-L9470CDN- 1 GB wewnętrznej pamięci, podajnik z opcją do 2600 arkuszy, wysoka jakość wydruków,
  • wielofunkcyjne profesjonalne kolorowe urządzenie laserowe MFC-L9630CDN- dwustronne skanowanie (do 100 obrazów/ min.), profesjonalny kolorowy wydruk, wydajne i szybkie drukowanie,
  • profesjonalna kolorowa drukarka laserowa HL-L9430CDN- laser klasy 1, wbudowany czytnik NFC, obsługuje różne połączenia mobilne.

drukarka brother

Rekomendacja Keypoint Intelligence oznacza, że profesjonalne kolorowe drukarki laserowe Brother są niezawodne, co jest kluczowe w prowadzeniu nawet najmniejszej firmy. Są też wielofunkcyjne, dzięki czemu sprawdzają się w różnych środowiskach biznesowych.

Wcześniejsze modele urządzeń Brother również były nagradzane, a nowa linia dowodzi, że firma nie osiada na laurach. Wciąż jednak stawiają na minimalistyczny design i prostotę obsługi.

Najnowsze modele są już na rynku

Nowe profesjonalne skanery i drukarki są już w sprzedaży. Duży wybór profesjonalnych drukarek (różnego typu), skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych, między innymi marki Brother, oferuje M&M Partners sklep papierniczy z Warszawy. Warto o niej wspomnieć, bo robiąc zakupy w tym sklepie, klient otrzymuje fachowe wsparcie. Doradcy pomagają w doborze urządzeń do firmy. Poza tym jest też możliwość zamówienia urządzeń online.

Ile kosztują najnowsze drukarki Brother?

Model HL-L9430CDN jest dostępny w cenie nieco powyżej 2500 zł. Natomiast profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne  MFC-L9670CDN to koszt około 6000 zł. Cena skanera, model  ADS-4900W, zaczyna się od 3700 zł.

Urządzenia marki Brother, które premierę mają już dawno za sobą, są dużo tańsze. Natomiast podobnie jak najnowsze urządzenia, cechuje je solidna konstrukcja, niezawodność, żywotność i wysoka jakość efektów ich pracy. We wspomnianym  sklepie M&M Partners jest wiele modeli do wyboru, od najtańszych i najprostszych po najbardziej zaawansowane technologicznie. Dlatego warto do nich zajrzeć i skorzystać jednocześnie z rabatów nawet do 10% na większe zamówienia z wykorzystaniem kodów rabatowych, które prezentujemy poniżej:

kody rabatowe brother

Zużyte tonery Brother można za darmo odesłać do producenta. Wystarczy wydrukować etykietę ze strony producenta, zapakować toner i nadać.