Lessebo Paper podpisuje nową umowę ze szwedzką firmą Addbrand

13/09/2023
Lessebo Paper podpisuje nową umowę ze szwedzką firmą Addbrand
Papiernia Lessebo Paper podpisała nową umowę hurtową ze szwedzką firmą Addbrand, dystrybutorem specjalizującym się w sprzedaży produktów i usług graficznych skierowanych do drukarni, firm brandingowych i producentów opakowań w skandynawskim sektorze pośrednictwa graficznego.
 
W 2022 roku Lessebo Paper wprowadziła na rynek Lessebo Colours, nową serię przyjaznych dla środowiska papierów w palecie składającej się z 48 starannie dobranych odcieni, specjalnie zaprojektowanych do tworzenia wysokiej jakości opakowań, zapewniających maksymalną ekspresję przy minimalnym wpływie na środowisko.
 
Jako oficjalny sprzedawca, Addbrand dywersyfikuje swoje portfolio produktów w skandynawskim sektorze papierniczym i poligraficznym, wprowadzając do swojej sieci w Danii, Szwecji, Norwegii i Finlandii certyfikowane ekologicznie papiery Lessebo Paper z nowej serii Lessebo Colours.
 
- Nasze nowe partnerstwo z Lessebo Paper uzupełnia i rozszerza gamę produktów w naszym obecnym portfolio. Współpraca ta wzmacnia nasze zaangażowanie w dostarczanie naszym klientom zrównoważonego i wysokiej jakości papieru premium - mówi Rickard Fredlund, kierownik sprzedaży Addbrand.
 
Lessebo Paper od dawna angażuje się w produkcję przyjazną dla środowiska, szczycąc się jednymi z najniższych emisji CO2 na świecie w branży papierniczej. Ponadto produkuje w pełni degradowalny i nadający się do recyklingu produkt wykonany w 100% z masy celulozowej TCF (Totally Chlorine Free).
 
Według Ebby Ingvarsson, menedżera ds. kluczowych klientów i komunikacji, nowe partnerstwo z Addbrand AB wzmacnia ofertę rynkową Lessebo Paper:
 - Dzięki solidnym kanałom dystrybucji i doświadczeniu Addbrand cieszymy się, że możemy zaoferować nasze zrównoważone produkty papiernicze szerszemu gronu klientów w całej Skandynawii - stwierdza Ebba Ingvarsson.