Progroup i Gatner Packaging zapraszają do Strykowa na dzień otwartych drzwi

24/08/2023
Progroup i Gatner Packaging zapraszają do Strykowa na dzień otwartych drzwi

Progroup i Gatner Packaging zapraszają na dzień otwartych drzwi w największym na świecie zakładzie produkcji tektury falistej w Strykowie. W dniu 2 września w godzinach 14:00-19:00. Będzie to wyjątkowy piknik rodzinny z obszernym programem artystycznym, a także wyjątkowa możliwość rzucenia okiem za kulisy produkcji tektury falistej i opakowań.

Ponadto podczas festynu rodzinnego na terenie zakładu mieszkańcy okolicznych gmin i pracownicy będą mogli zrelaksować się przy posiłkach, napojach i ciekawych atrakcjach dla dzieci i dorosłych. Dochody z imprezy zostaną przekazane uczestniczącym stowarzyszeniom.

- Jako firma rodzinna przywiązujemy wagę do myślenia i działania w sposób długofalowy i zrównoważony. Zależy nam na tym, aby dać naszym sąsiadom wgląd w naszą codzienną pracę oraz możliwość osobistego poznania nas, jako wiarygodnego i stabilnego pracodawcy w regionie - mówi Maximilian Heindl, prezes zarządu Progroup.

Program został urozmaicony przez regionalnych partnerów i stowarzyszenia regionalne.

Miejsce wydarzenia: Smolice 1s, 95-010 Stryków - teren fabryki opakowań z tektury falistej Gatner Packaging oraz producenta tektury falistej firmy Progroup AG.