Trwa nabór do 5. edycji konkursu Polish Graphic Design Awards

23/02/2022
Trwa nabór do 5. edycji konkursu Polish Graphic Design Awards

Trwa nabór do piątej edycji ogólnopolskiego konkursu „Polish Graphic Design Awards”. Przegląd wyłoni i wskaże najlepsze i najciekawsze projekty graficzne z 2021 roku

Zwycięskie realizacje zostaną wybrane przez 14 komisji jurorskich specjalizujących się w danych dziedzinach designu wizualnego. W jury konkursu zasiadają między innymi taki osoby jak Gabriela Baka z Owls Department, Marta Gawin, Krzysztof Kozak z Balsamstudio, Dymitr Romanowski z The Story, Jakub Stępień „Hakobo”, Honza Zamojski i wielu innych.

Pula nagród w tegorocznym konkursie to 26 tysięcy złotych. Do 1 marca można zgłaszać projekty do konkursu w niższej cenie 85 złotych.

Informacji techniczne:

Zgłoszenia i cena uczestnictwa jest zależna od terminu nadsyłania prac konkursowych. Ostateczny termin zgłoszeń upływa 1 kwienia 2022 roku. Do 1 lutego 2022 roku można zgłaszać prace w niższej cenie. 

Patroni branżowi:

Fundacja Bęc Zmiana, The Brief - co znosi psychika grafika, Polska Izba Opakowań

Patroni medialni

Formy, GrafMag, Notes na 6 tygodni, Design Alley, Dailyweb, Hiro magazyn, Świat Druku, Rynek Papierniczy.pl, portalmedialny.pl, Świat Poligrafii, Decybele Dizajnu, Polska Ilustracja dla Dzieci.

Więcej informacji

Strona: www.polishgraphicdesign.com

Ogólny FB: https://www.facebook.com/polishgraphicdesign

Instagram: https://www.instagram.com/polishgraphicdesign/ 

Rene Wawrzkiewicz, kurator konkursu
+48 502-220-681
info@polishgraphicdesign.com