Zanders Paper na targach Packaging Innovations

28/03/2019
Zanders Paper na targach Packaging Inoovations

Od 2 do 3 kwietnia odwiedzający warszawskie targi Packaging Innovations będą mogli zobaczyć inspirujące, innowacyjne projekty oraz przekonujące rozwiązania do prezentacji POS. Na stoisku E11 zaprezentowana zostanie szeroka gama papierów i tektur niemieckiego producenta, firmy Zanders Paper.

Adam Słowik, regionalny dyrektor sprzedaży w Europie Wschodniej, przedstawi zwiedzającym informacje na temat portfolio produktów oraz tego, w jaki sposób różne papiery i tektury pozwalają na indywidualne i autentyczne pozycjonowanie każdego produktu.
 
Oprócz obecnej od wielu lat na rynku marki Chromolux, powlekanych i nabłyszczanych papierów premium, które doskonale nadają się do produktów luksusowych, Zanders Paper zaprezentuje również tektury Zanpack, które charakteryzują się wyjątkowymi wrażeniami dotykowymi oraz wysoką jakością wydruku. Nadają się one szczególnie do opakowań kosmetycznych i farmaceutycznych, jak również do wysokiej jakości wyrobów cukierniczych, żywności i napojów oraz artykułów nieżywnościowych. Niepowlekana tektura Zanpack touch ma przyjemną, naturalnie ziarnistą powierzchnię i jest odpowiednia dla marek, które muszą podkreślać swoją ekologiczną orientację, podczas gdy Zanpack silk zachwyca wyjątkowo gładką i jedwabistą powierzchnią.
 

zanders zanlabel

Papiery etykietowe z serii Zanlabel są dostępne w podobnych wersjach: Zanlabel touch, Zanlabel Gloss i Zanlabel High Gloss. Zwłaszcza w przypadku ograniczonych i spersonalizowanych nakładów w druku cyfrowym, Zanders oferuje zoptymalizowane jakościowo papiery Chromolux digital i Silver digital, a także z dwustronnie powlekany papier Zanjet do komercyjnego druku atramentowego wysokich prędkości.

 
W tym roku Zanders Paper zaprezentuje również papiery barierowe Zanbarrier OGR (Oil and Grease Resistant) i Zanbarrier NGR (Natural Grease Resistant), które zostały opracowane z myślą o elastycznych opakowaniach do żywności. Ze względu na specjalny proces produkcji Zanbarrier NGR, stosowanie fluoropochodnych węglowodorów lub innych substancji chemicznych jest całkowicie zbędne dla zapewnienia jego funkcji barierowych. W unikalnym procesie produkcji Zanbarrier NGR włókna celulozowe poddawane są niezwykle intensywnemu procesowi mielenia na kilku etapach rafinacji. Włókna celulozowe tworzą w maszynie papierniczej szczelną, mocną, usieciowaną strukturę arkusza, tworząc w ten sposób gotowy papier, który posiada w 100% naturalną barierę dla olejów i smarów, bez użycia fluorowęglowodorów lub innych chemikaliów. Zarówno Zanbarrier NGR jak i Zanbarrier OGR nadają się do pakowania żywności na wynos, takiej jak doner kebab czy frytki francuskie, a także jako opakowania na masło, torebki na bułki, etykiety na żywność oraz kartony do pizzy i słodyczy.

Kategoria: