Mondi Świecie S.A.

Pakiet: 
Biznes (448 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Bydgoska 1
Kod pocztowy: 
86-100
Miasto: 
Świecie
Województwo: 
kujawsko-pomorskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 52 332 1000
Faks: 
+48 52 332 1910
Podstawowe informacje

MONDI ŚWIECIE S.A.

jest jedną z liczących się firm papierniczych w Europie. Wytwarza papier do produkcji tektury falistej. Mondi Świecie jest jednym z największych pracodawców w regionie, jednocześnie jest największą fabryką Mondi w Polsce. Ma ponad 40-letnią tradycję. W swojej ofercie posiada zaawansowane technologicznie produkty takie jak papiery do produkcji tektury falistej o podwyższonej odporności na wchłanianie wilgoci, a inwestycje firmy mają na celu ciągłe doskonalenie jakości. Mondi Świecie zapewnia swoim klientom wysoki poziom serwisu, zarówno pod względem produkcyjnym, logistycznym jak i handlowym. 

Mondi Świecie

Innowacyjność

Mondi Świecie będąc częścią  grupy o globalnym zasięgu dysponuje ogromnym potencjałem pozwalającym osiągać wzrost i sukces. Z powodzeniem wykorzystujemy zarówno nowoczesne technologie produkcyjne jak i zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania. Dynamicznie rozwijamy działalność innowacyjną. Produkty i rozwiązania firmy zyskały uznanie na wielu wymagających rynkach Europy, dokąd eksportujemy ponad 70% naszego papieru.

Podstawą działania Mondi Świecie jest zaspakajanie potrzeb naszych klientów. Aby temu sprostać robimy wszystko, żeby kontakty z klientami były długotrwałe i przynosiły korzyść obu stronom. Naszym celem jest ciągłe dążenie do uzyskania unikalnej jakości i niepowtarzalności naszych  produktów. Staramy się również  zapewnić profesjonalną obsługę handlową oraz wysoki poziom usług świadczonych przez Dział Serwisu Technicznego i Marketingu.

Mondi Papier

Troska o środowisko

Zgodnie z filozofią Grupy Mondi jesteśmy mocno zorientowani na dbanie o zrównoważony rozwój. Kładziemy nacisk na troskę o środowisko, bezpieczeństwo i efektywną interakcję z lokalnymi władzami, organizacjami pozarządowymi oraz społecznością lokalną. Jesteśmy szczególnie dumni z pomyślnej realizacji, zgodnie ze standardami Grupy Mondi, projektu SEAT (ocena aspektów społeczno-ekonomicznych), służącego do monitorowania kluczowych aspektów zrównoważonego rozwoju, w szczególności naszego oddziaływania na lokalne środowisko i postrzeganie naszej firmy przez społeczność lokalną.

Polska jest ważnym krajem na mapie Mondi. Posiadamy tu 11 fabryk, zatrudniając łącznie ponad 2700 osób.

Produkty Mondi Świecie:

ProVantage Kraftliner, ProVantage Fluting WB, ProVantage KraftTop Liner X, ProVantage Testliner 3, ProVantage Fluting Fresco, ProVantage Fluting Aqua, ProVantage Kraftliner Aqua, EcoVantage Kraft X, EcoVantage Kraft Xlite, EcoVantage Kraft TopX

 

Rodzaj działalności: