Mondi Świecie S.A.

Pakiet: 
Biznes (498 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Bydgoska 1
Kod pocztowy: 
86-100
Miasto: 
Świecie
Województwo: 
kujawsko-pomorskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 52 332 1000
Faks: 
+48 52 332 1910
Podstawowe informacje

MONDI ŚWIECIE S.A.

jest jedną z liczących się firm papierniczych w Europie. Wytwarza papier do produkcji tektury falistej. Mondi Świecie jest jednym z największych pracodawców w regionie, jednocześnie jest największą fabryką Mondi w Polsce. Ma ponad 40-letnią tradycję. W swojej ofercie posiada zaawansowane technologicznie produkty takie jak papiery do produkcji tektury falistej o podwyższonej odporności na wchłanianie wilgoci, a inwestycje firmy mają na celu ciągłe doskonalenie jakości. Mondi Świecie zapewnia swoim klientom wysoki poziom serwisu, zarówno pod względem produkcyjnym, logistycznym jak i handlowym. 

Mondi Świecie

Innowacyjność

Mondi Świecie będąc częścią  grupy o globalnym zasięgu dysponuje ogromnym potencjałem pozwalającym osiągać wzrost i sukces. Z powodzeniem wykorzystujemy zarówno nowoczesne technologie produkcyjne jak i zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania. Dynamicznie rozwijamy działalność innowacyjną. Produkty i rozwiązania firmy zyskały uznanie na wielu wymagających rynkach Europy, dokąd eksportujemy ponad 70% naszego papieru.

Podstawą działania Mondi Świecie jest zaspakajanie potrzeb naszych klientów. Aby temu sprostać robimy wszystko, żeby kontakty z klientami były długotrwałe i przynosiły korzyść obu stronom. Naszym celem jest ciągłe dążenie do uzyskania unikalnej jakości i niepowtarzalności naszych  produktów. Staramy się również  zapewnić profesjonalną obsługę handlową oraz wysoki poziom usług świadczonych przez Dział Serwisu Technicznego i Marketingu.

Mondi Papier

Troska o środowisko

Zgodnie z filozofią Grupy Mondi jesteśmy mocno zorientowani na dbanie o zrównoważony rozwój. Kładziemy nacisk na troskę o środowisko, bezpieczeństwo i efektywną interakcję z lokalnymi władzami, organizacjami pozarządowymi oraz społecznością lokalną. Jesteśmy szczególnie dumni z pomyślnej realizacji, zgodnie ze standardami Grupy Mondi, projektu SEAT (ocena aspektów społeczno-ekonomicznych), służącego do monitorowania kluczowych aspektów zrównoważonego rozwoju, w szczególności naszego oddziaływania na lokalne środowisko i postrzeganie naszej firmy przez społeczność lokalną.

Polska jest ważnym krajem na mapie Mondi. Posiadamy tu 11 fabryk, zatrudniając łącznie ponad 2700 osób.

Produkty Mondi Świecie:

ProVantage Kraftliner, ProVantage Fluting WB, ProVantage KraftTop Liner X, ProVantage Testliner 3, ProVantage Fluting Fresco, ProVantage Fluting Aqua, ProVantage Kraftliner Aqua

 

Rodzaj działalności: