Mondi Świecie S.A.

Pakiet: 
Biznes (399 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Bydgoska 1
Kod pocztowy: 
86-100
Miasto: 
Świecie
Województwo: 
kujawsko-pomorskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Telefon 1: 
+48 52 332 1000
Fax: 
+48 52 332 1910
Podstawowe informacje

Rodzaj działalności:

MONDI ŚWIECIE S.A. jest jedną z liczących się firm papierniczych w Europie. Wytwarza papier workowy oraz papier do produkcji tektury falistej. Jest jednym z największych pracodawców w regionie, jednocześnie jest największą fabryką Mondi w Polsce. Ma ponad 40-letnią tradycję. W swojej ofercie mamy zaawansowane technologicznie produkty takie jak papiery do produkcji tektury falistej o podwyższonej odporności na wchłanianie wilgoci, a nasze inwestycje mają na celu ciągłe doskonalenie jakości.

Mondi Świecie

Będąc częścią  grupy o globalnym zasięgu dysponujemy ogromnym potencjałem pozwalającym osiągać wzrost i sukces zarówno dla nas jak i dla naszych klientów. Z powodzeniem wykorzystujemy zarówno nowoczesne technologie produkcyjne jak i zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania. Dynamicznie rozwijamy działalność innowacyjną. Produkty i rozwiązania firmy zyskały uznanie na wielu wymagających rynkach Europy, dokąd eksportujemy ponad 70% naszego papieru.

Podstawą naszego działania jest zaspakajanie potrzeb naszych klientów. Aby temu sprostać robimy wszystko, żeby kontakty z klientami były długotrwałe i przynosiły korzyść obu stronom. Naszym celem jest ciągłe dążenie do uzyskania unikalnej jakości i niepowtarzalności naszych  produktów. Staramy się również  zapewnić profesjonalną obsługę handlową oraz wysoki poziom usług świadczonych przez Dział Serwisu Technicznego i Marketingu.

Mondi Papier

Zgodnie z filozofią Grupy Mondi jesteśmy mocno zorientowani na dbanie o zrównoważony rozwój. Kładziemy nacisk na troskę o środowisko, bezpieczeństwo i efektywną interakcję z lokalnymi władzami, organizacjami pozarządowymi oraz społecznością lokalną. Jesteśmy szczególnie dumni z pomyślnej realizacji, zgodnie ze standardami Grupy Mondi, projektu SEAT (ocena aspektów społeczno-ekonomicznych), służącego do monitorowania kluczowych aspektów zrównoważonego rozwoju, w szczególności naszego oddziaływania na lokalne środowisko i postrzeganie naszej firmy przez społeczność lokalną.

Polska jest ważnym krajem na mapie Mondi. Posiadamy tu 11 fabryk, zatrudniając łącznie ponad 2700 osób.