Kolorowe papiery Lessebo Colours dla opakowań luksusowych

01/12/2022
Kolorowe papiery Lessebo Colours dla opakowań luksusowych
Lessebo Paper wprowadza na rynek nową serię papierów Lessebo Colours™, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na wysokiej jakości papiery kolorowe na rynku opakowań luksusowych.
 

Lessebo Paper zwiększa udziały w rynku papierniczym

Lessebo Paper wprowadza Lessebo Colours, nową serię przyjaznych dla środowiska papierów kolorowych. Paleta jest starannie dobrana i składa się z 48 unikalnych, modnych niuansów. Od eleganckich odcieni zieleni po energetyczne odcienie żółci.
 
Rozszerzenie oferty papierów kolorowych o nową serię Lessebo Colours ma na celu rozwój luksusowych opakowań. Jens Olson, prezes Lessebo Paper, widzi duże zapotrzebowanie na rynku na ich ekskluzywne papiery do tworzenia unikalnych opakowań:
 
- Przemysł papierniczy wykazuje zdrowy wzrost, szczególnie na rynku opakowań luksusowych. Duża część papieru w opakowaniach luksusowych jest wykonana z papieru kolorowego. Dlatego wprowadzamy naszą nową gamę Lessebo Colours, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu rynku na papier kolorowy.
 
Obecnie Lessebo Paper dostarcza rozwiązania opakowaniowe dostosowane do potrzeb wielu znanych na całym świecie marek premium, takich jak Orrefors i Kosta Boda.
 

Wysokiej jakości papier to klucz do sukcesu

Jens Olson uważa, że ciągła koncentracja firmy na wysokiej jakości, przyjaznych dla środowiska produktach papierowych przyczynia się do tego, że wielu klientów końcowych i właścicieli marek wybiera produkty Lessebo Paper do zastosowań w opakowaniach luksusowych:
 
- Dzisiejsi właściciele marek luksusowych zwracają baczną uwagę na doświadczenie klienta, a opakowanie ma pierwszorzędne znaczenie, ponieważ odzwierciedla markę. W ostatnich latach stało się to jeszcze bardziej istotne, ponieważ handel elektroniczny rozszerza się i staje się bardziej znaczący.
 

Wielka akcja

Wprowadzenie na rynek Lessebo Colours zostało zaprezentowane w The Big Rollout, koncepcji stworzonej przez Lessebo Paper i szwedzką agencję brandingową F&B Happy. F&B Happy to ceniona agencja brandingowa, będąca częścią kolektywu kreatywnego Forsman & Bodenfors.
 
- Duże rolki papieru robią super wrażenie. Na potrzeby tej premiery umieściliśmy je i rozwinęliśmy w pięknej przyrodzie wokół młyna. Chcieliśmy w szczery, ale i zabawny sposób zademonstrować ekologiczną orientację Lessebo Paper. Nowe niuanse tworzą kolorystyczny kontrast ze stonowaną paletą natury - mówi Lisa Careborg, dyrektor kreatywny w F&B Happy.

Kategoria: