Ramiona nośne z regulacją wysokości przyjazne operatorom

29/06/2022
Ramiona nośne z regulacją wysokości

Coraz większym zainteresowaniem w Polsce cieszą się ramiona nośne, które nie tylko ułatwiają pracę ich operatorom, ale też z uwagi na niewielkie gabaryty istnieje możliwość ich instalacji w wielu miejscach.

W niniejszym artykule przedstawione zostały ramiona nośne TK120.900, których zaletą jest dowolna regulacja wysokości. Dedykowane dla wielu przedsiębiorstw znajdą zastosowanie również w przemyśle papierniczym. Systemy ramion dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji posiadają nośność pomiędzy 10 a 60 kg. Umożliwiają pozycjonowanie ciężkich paneli, a także monitorów zarówno w górę jak i w dół. Częściowo wykonane zostały z aluminium. Dostarczane są w optymalnym niewielkim opakowaniu (w przypadku tego konkretnego modelu) o wymiarach: 920 mm x 220 mm x 175 mm. Kolory systemu to: RAL7035 (szary) / RAL7016 (antracyt). Waga produktu wynosi: 13500 gr.

Ciągłość dostaw, szybki transport z magazynu w Polsce, doradztwo techniczne na każdy etapie zamówienia (ramiona nośne TK120.900)

Dzięki zaawansowanemu systemowi magazynowania istnieją dwa warianty dostarczania towaru do klientów. Pierwszy model zakłada dostawę prosto z magazynu w Polsce po zamówieniu towaru nawet poprzez rozmowę telefoniczną i dokonaniu podstawowych formalności. Drugi model pozwala na stworzenie magazynu pod klienta; czyli w przypadku, gdy firma nie posiada miejsca na składowanie; ale chce mieć pewność szybkich dostaw ramion nośnych może „zabezpieczyć” dla siebie towar. Korzyścią dla klientów jest również to, że na każdym etapie zamówienia można skorzystać z doradztwa technicznego. Wszystko odbywa się sprawnie i szybko.

 

Szeroką gamę ramion nośnych posiada w swojej ofercie firma CSI z Krakowa. Można je obejrzeć klikając w link: RAMIONA NOŚNE

Katalog produktów przeglądnąć można pod tym linkiem: ramiona-nosne-teknokol 

Najlepiej jednak skorzystać od razu z doradztwa dzwoniąc pod konkretny numer: +48 502 898 737

ramiona nośne teknokol