Valter Canelli nowym dyrektorem handlowym A.Celli Paper

11/09/2020
Valter Canelli nowym dyrektorem handlowym A.Celli Paper

A.Celli Paper Spa, firma specjalizująca się w rozwiązaniach technologicznych dla zakładów produkujących bibułkę, ale coraz bardziej obecna we wszystkich sektorach przemysłu papierniczego, ogłasza powołanie Valtera Canellego na stanowisko nowego Dyrektora Sprzedaży.

Po ukończeniu inżynierii mechanicznej na Politechnice w Turynie, Valter Canelli rozwijał się zawodowo w Beloit, gdzie zajmował różne stanowiska, począwszy od projektowania, badań i rozwoju nowych produktów i aplikacji, aż po na stanowisko Dyrektora Handlowego PMT w Pinerolo. W swoim trzydziestoletnim doświadczeniu zdobył niezliczone międzynarodowe doświadczenia w branży papierniczej, zarówno z technicznego, jak i handlowego punktu widzenia.

- To dla mnie powód do wielkiej dumy, że mogę rozpocząć ten nowy etap w mojej karierze zawodowej, dołączając do firmy, która od prawie stu lat jest prawdziwym punktem odniesienia w przemyśle papierniczym - mówi Valter Canelli, kilka tygodni po dołączeniu do firmy. - Pomimo trudności związanych z obecną sytuacją kryzysową, widzę wielki potencjał i jak wiele możliwości rozwoju dla historycznej włoskiej firmy. Jestem pewien, że dzięki dynamizmowi A.Celli Paper będziemy w stanie wzmocnić i rozszerzyć naszą obecność jako strategicznego partnera dla producentów papieru.